Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

http://www.soov.ee/harjumaa/Bmw_320_e30_2252021.htm?ca=1&w=3

 

seda rulli pole kaugelt minejatel mõtet vaatama mina mina eile käisin ja nägin auto ära tal oli tehtud makroflexsi tuuningut ja mootor ka ei käivitunud hästi pidurid võtisid ka alles põhjast aga kere oli suht läbi omadega nii et tegemist oleks kõvasti  selle hinnaga mis viimaseks pakumiseks jäi oli palju 600 euri alla selle ta ära anda ei tahtnud 

Muudetud , muutis harcore
  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...

kui keegi veel pikema tee ette plaanib võtta ja seda (http://www.auto24.ee/used/1545192) vaatama minna, siis ütleks ära, et täielikult mäda ja tundus, et see oligi lammutusse viidud, kuid keegi tahtis kiirelt raha teha ja nii ta müügis ongi. Tagumised tiivad mõlemad olematud, tagumised koopad läbi, kõik 4 ust läbi, esimesed tiivad läbi jne jne.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kõik detailid olid vähemal või suuremal määral pihta saanud, k.a. stanged. Ainsad asjad mida ise neilt küsisin, olid udutulede augukatted, mida eraldi hetkel ei müüdud (arvatavasti hea pakkumise korral oleks need sealt ka saanud). Pildil tundus hulga korralikum.

Muudetud , muutis siimp
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

vaatasin ka et esi osast oleks mul üht teis vaja stange,esituled,esipõll ja parem esimene suunatuli

Esipõlle pole sealt mõtet otsida,kuna see oli juhipoolt alt nurgast täiesti läbi roostetanud ja vähemalt üks esimestest suunadest oli mõradega.

Eix- selle hinna eest pole seal küll midagi võtta.Raua hinnad ka hetkel täiesti all,et loota et kere eest midagi kokkuostus tagasi saaks :P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus