Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

http://www.auto24.ee/used/809777 doonor e30nele näiteks.

olen ka jälginud soome turgu,ning seal on valik oluliselt suurem ja huvitavam kuni 1991 aasta bmwde seas,ning kohati tundub päris ok hindadega.

Helistasin ka just, kutil oli väga ülbe suhtumine.

Dialoog :

mina, tere müüte compakti.

Müüja, müüdud juba, nägemist!

:evil:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kuna ta müüb mitut autot korraga, siis helistatakse ka väga tihti mis võib pika peale küll vaikselt närve süüa. Kuna tean seda isikut isiklikult siis võin kindlalt väita, et ta ei ole ülbe ega muud säärast. Eks igalühel võib ju vahel halb päev olla :D

cheers

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Helistasin ka just, kutil oli väga ülbe suhtumine.

Dialoog :

mina, tere müüte compakti.

Müüja, müüdud juba, nägemist!

:evil:

küll vana teema juba, aga ei saa kohe ütlemata ka jätta...

Mida sina siis kuulda oleks tahtnud ? oleks rääkinud üksikasjaliselt kuidas mingi inimene tuli ja vaatas ja mõtles ja nokkis nina ja tegi suitsu ja seedis ja käis proovisõidul ja avaldas arvamust ja mõtles ja arvas et ostab ära ja tehti paberimajandus ja anti raha ja siis läks koos autoga minema... siis seejärel vabandataks 76 erineval moel 83 erineva asja üle et miks SINA seda autot nüüd vaatama ei saa tulla ning kõige lõpuks soovitaks 8 erinevas keeles sulle kõik võimaliku head ja paremat... no wtf... kui pole siis pole mis siis enam edasi rääkida oleks... müüdud nägemist.. kõik ... loogiline ju :D

ma ei saa aru mille peale sa leili läksid...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina käisin kasutaja wabbit` iga vaatamas ja tema ytles, et sellega pole tõesti midagi teha. esiklaasi all oli esiteks ~5x5 cm auk sees. karbid olid pehmed,värvi koorus jne.

kahjuks peab teiga nõus olema .eile käisin uurisin lähemalt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

mis see rool siis ümber visata on :D

Põhim saab selle ka parem poolse roolina arvele...isiklikust kogemusest ütlen et sellega harjub kiirelt ära.

Ise sõidan EST nr Inglismaal juba 4. kuu...ei tunne, et oleks vaja sellepärast auto välja vahetada, et liiklus teistpidi käib. 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus