Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

se on minu ehitatud golf 1 se on mu sõbra oma seal on e30 tagasild koos taga põhjaga käigukasti koda ja 1,8 77kw väga hea mootor kuna see mu enda vana mootor see auto on ikka vägev asi :twisted: esi silla tala on tehtud karp rauast e30 elekter on peal e30 sisu :D prägu on ta minu gaarasis sest rooli süsteem on pooleli

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

se on minu ehitatud golf 1 se on mu sõbra oma seal on e30 tagasild koos taga põhjaga käigukasti koda ja 1,8 77kw väga hea mootor kuna see mu enda vana mootor see auto on ikka vägev asi :twisted: esi silla tala on tehtud karp rauast e30 elekter on peal e30 sisu :D prägu on ta minu gaarasis sest rooli süsteem on pooleli

Kas autot ehitasid emakeele tunni ajal? Enne järgmist postitust tutvu natuke õigekirjaga.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Midagi huvitavat seal ei tundund olevat :D

no tagumisel kõrvalistuja tiivakaarel mingid kahjustused -kuhugi otsa ajand ja siis juhipoolne esitiib oli kh kuidagi paigast-küljelaiendid kokku ehitatud kerega :Seks homme infot-kuna vist läheb varuosadeks

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus