Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Varuosadeks we? Kui ma nüüd väga mööda ei panne siis selle auto asukoht oli Toyota keskuse taga Pärnu mnt .ääres hallis.Seisis seal kille all ühes hallis talvel .

Seal oli teisigi väga häid autosi. :rolleyes:

Muudetud , muutis hiis
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jälle ringiga tagasi müügis http://www.auto24.ee/used/949885

Minu kodukandi auto, aga ammu pole sõidus näinud ja omanikku ei tea, aga viimati vilksas tanklas vist eelmine kevad, mulje jäi isiklikult, et peale ilusa sisu seal midagi erilist ei ole... Kui mõnel kaugema kandi mehel on suurem huvi, võin natuke aidata ja autot vaatama/katsuma minna.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Varuosadeks we? Kui ma nüüd väga mööda ei panne siis selle auto asukoht oli Toyota keskuse taga Pärnu mnt .ääres hallis.Seisis seal kille all ühes hallis talvel .

Seal oli teisigi väga häid autosi. :rolleyes:

Samas kohas jah, varuosadeks nii palju et mul enda Baurile on stangesid vaja ja seal on väga korralikud stanged võtta, muidu hakkab ikka jäärada sõitma.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See on tõesti korralik. Tunnen omanikku ja tean ka autost. Poleks arvanud, et ta selle ikka müüki paneb.

Minu teada on asi ainult suviti sõitnud tolle omaniku käes.

Kes tahab korralikku rulli, siis see on küll üks nendest!

minu käula :rolleyes:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus