Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Jepp, käis küljepeale üles vist?

see auto ei ole kunagi küljepeal käinud. on mu sõbra vana auto,aga see kes praegu müüb on juba uus omanik.Kui sõber kunagi selle ostis oli see esitiiva kõksuga ja põll oli samuti veidi kortsus.muid lakse ei ole autol minu mäletamist mööda olnud.

kere peaks olema suhteliselt heas seisus,kui mina viimati seda nägin,siis mäda küll ei olnud..lihtsalt esipõll on haiget saanud,kuna sõbra naine sõitis vastu äärekivi selle kunagi kõveraks(alla on tehtud metallist lisa põllele,mis ei andnud järgi)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

see auto ei ole kunagi küljepeal käinud. on mu sõbra vana auto,aga see kes praegu müüb on juba uus omanik.Kui sõber kunagi selle ostis oli see esitiiva kõksuga ja põll oli samuti veidi kortsus.muid lakse ei ole autol minu mäletamist mööda olnud.

kere peaks olema suhteliselt heas seisus,kui mina viimati seda nägin,siis mäda küll ei olnud..lihtsalt esipõll on haiget saanud,kuna sõbra naine sõitis vastu äärekivi selle kunagi kõveraks(alla on tehtud metallist lisa põllele,mis ei andnud järgi)

Konks käis külje peale üles põlle taha peitu.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus