Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

:D Mina seda ei müü,mul on punane IX aga autost niipalju et oli eelmine talv AutoTupikus müügil, sealt läks ühele inimesele, siiani tema käes, müüb kuna tahab ökonoomsemat autot.

Päris paljud siit foorumist käisid seda autot seal AutoTupikus vaatamas, kaasa arvatud mina, juhi iste oli äärest katki, seest oli natuke rimakas, vajaks palast osade vahetust tagaluuk oli seest roostes, isiklikult ei sõitnud, mootor töötas normaalselt.

Kindlasti tasuks huvikorral omanikuga ühendust võtta ja täpsemalt uurida.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Huvitav, et neid autosi märgatakse alles siis, kui keegi on ära ostnud, pisut kohendanud asja ja siis hinna kahega korrutanud?

Samat autot käisin elvas ise vaatamas kuu aega tagasi, üle katuse käinud pill, katus mädaneb, luuk ei liigu, lagi mingi riideräbalast uus tehtud.Juhi lansekas end pisut liigutanud, roostet siin seal. Hea külg selle masina juures on see, et sisu oli korralik selle aasta masina kohta ikka, samuti on masin nn rikkumata ja tehase konditsioonis, pagassis sisu korralik, tule katted pagassis kriipimata jne. Kui vaeva näha, saab kindlasti hea masina.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

http://auto.motors24.ee/vehicles/310273-BMW-320-1987.aspx?pg=0&sort=paid julgeks soovitada,sattusin juhuslikult seda autot nägema oma silamag ning ka omanikuga sai jutule.

viimased 10 aastat on auto olnud ühe omaniku käes ning talvel pole sõitnud,kerepoolest tahaks väheke tegemist ees istujate jalge nurgad,mõialt paistis igati viisakaks ning tehase konditsioonis.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
  • 3 nädalat hiljem...

seda pilli ma üritasin vahetada kunagi kui mind tabas e30 touringu vaimustus oma 525 touringu vastu aga omanik ei võtnud vedu kahjuks,

siis vist oli se isend väikse esi kõksuga ka,aga beez sisu ja teisaltatav kärukonks koos hoidajaga on väga popp :)

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

seda pilli ma üritasin vahetada kunagi kui mind tabas e30 touringu vaimustus oma 525 touringu vastu aga omanik ei võtnud vedu kahjuks,

siis vist oli se isend väikse esi kõksuga ka,aga beez sisu ja teisaltatav kärukonks koos hoidajaga on väga popp :)

Jepp, käis küljepeale üles vist?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus