Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Ikka kõvasti vajab Keevitamist+ taga trummel sild. Seest terve põhi, karbid, esimesed nurgad täiesti läbi + tagumised koopa servad+ eest koobas oli ka ussitanud. Pagass oli enamvähem. Mõtlesin et vajab natuke keevitamist ja viskan üleliigse mootori kastiga vahele ja saab rajaautoks aga vot ei kõlba. 

  • +1 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

ma pole veel ühtegi bmw 6 või 4 sildrilist bensukat kohanud mis automaat kasti otsas oleks hea kombo. 6sed on halvad, 4sed kohutavalt mannetud. vb 3.5 bigblock m30 on okei. tee mis tahad, aga need kastid lihtsalt ei ole mõeldud kokku töötama mootoritega kus all otsas väänet absull ei ole ja kõik jõud on kuskil piiraja ligidal. Ei ole mingi automaadi viha, isegi m21 otsas oli zf atm kast täiesti ok. uuematest diislitest ja v8test rääkimata.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

no ju siis meil on erinevad standardid. "täiesti sõidetav" ei ole nagu iseloomustus mida ise otsiks. tippkiiruse ilmselgelt veab samamoodi välja nagu manuaaliga. Ilmselgelt liiguvad need ka normaalselt liiklemiseks ilusti edasi. Aga see emotsiooni mida mina olen nende mootorite puhul kogenud võrreldes manuaaliga on ikka et nagu koguaeg oleks mingi ankur küljes ja sõita mannetu. Aga 100% igaühe enda maitse ja valik.

 

sellegi poolest kuigi polnud seda autot isiklikult näinud, vaid ainult rändkarikana tiirutamas. tundus täitsa põnev algmaterjal oma hinna eest. hele touringu sisu on juba tänaseks võrdlemisi rariteetne.

Muudetud , muutis paaver
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

ma olen üsna kindel et seda sinist olen näinud ja vaatamas käinud. osandati tartu kõrval täielikult ära, mina sain sealt alt 4.27 lsd, aga kere läks luukidega eraldi. oli keevitatud "kõvaks" aga pigem kahtlaste lahendustega, ülekattega paikasid punktides. kuna enamus asjad läksid eraldi siis on seal tõenäoliselt sildadel kere ja sees mingit prahti mida keegi ei tahtnud. suured püstakud ja ketassild on samas tõenäoliselt all sest vaevalt neid viitsinud keegi ära kakkuda. 

 

Lillat on 700-1000 euro eest fb viimase kuu jooksul vähemalt 4 erinevat inimest edasi müünud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus