Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

1 tund tagasi, eix22 ütles:

See a24 pill on enne sügist 83 lausa, seega veel haruldasem lugu :) spido näiduga mingi kala, algusel üle 200000 olnud, hiljem 128 tuhande peal.

Viimati 323i-si vastasin, oli paar tükki alla 10 000€ hinna ainult, sama ka 325ix-ga.

 

 

 

Mobiles küsitakse iga teise puhtaks pestud roika eest 10k juba. Mobile muidugi sarnane meie auto24'ga sellessuhtes et seal ripuvad pikalt need masinad mis ootavad juba lõpp-ostjat. Sõbra vanaisalt, naabripapi garaazist, maakoha ligidalt, mingilt oksjonilt - stiilis leitud autod kindlasti selliste summadega ei liigu. Ja päris head pakkumised mis kogemata sinna ka satuvad kaovad sealt sama kiirelt kui meie auto24'st (et ilmuda uuesti natukese aja pärast viisakama ilme ja karmi hinnasedeliga)

 

iX puhul ikka aegajalt häid diile trehvatud, aga tundub et hinnad jäävad samaväärsete tagaveoliste 325i'dega suht samasse joonde siiski. iX probleem hobiautona - suvel tagaveolisest eriti rohkem emotsiooni ei saa, aga talvel ju ka sõita ei raatsi. Eero iX juba müstiliselt kaua müügis olnud arvestades üldmuljet ja varustust.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eero ix puhul mingit müstilist üldmuljet küll pole. Auto oli talle saades ju väliselt mõnusalt mäda, keevitati-lapiti-maaliti, on sõitnud ja on seisnud ja nüüd on järgmise venna kord lapata ja lappida. Mitu aastat vanadel piltidel tõesti ei ole eriti viga, aga selle ostnu peaks kohe arvestama suuremahuliste keretöödega vähemalt. Oleneb muidugi, kui autokriitilisele kodanikule satub...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

... no miks peaks mädale autole keegi kaugele itta järgi tulema, nii vähe neid projekti toorikuid ka pole, olgu siis iX või mõni muu mudel.  

Eestist riisutakse ikka koor kopikate eest :D Millele eelnevalt veel ehitajad üle riigi paremad defkad jupid külge otsinud.  

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

47 minutit tagasi, sysi ütles:

Ma endiselt väidan, et raha on lihtsalt üha odavam ja asjad, nt E30, maksavad endiselt enam-vähem ühepalju. Üks, kaks ja viis koos kolme nulliga on lihtsalt numbrid. Kolme aasta hooldusremondid uuendustega (a la hammasrihm, rehvid, sillajupid, õlivahetused jm) on minu e30 puhul kokku ca 2000 maksnud ning aastaid tagasi oleks kolmkümmend tuhat krooni selles kontekstis tundunud mulle ulmelisena, pigem võimatuna. Ehk kui keegi täna kõnealust autot küsitud hinna eest ei osta, siis 6 kuu või 16 kuu või 26 kuu jooksul kindlasti juba ostab. 

 

Tundub loogiline ja tahaks nõustuda, aga ometi tõin mõniteist aastat tagasi oma esimese rullnoka, väga hea kerega ja igati viisakas korras vähema kui ühe keskmise kuupalga eest, ja ei leidnud seda mõne papi garaazist vaid pikalt siinsamas foorumis müügis rippumas. Hetkel ei usu, et leiaks keskmise kuupalga eest viisaka eekolmekümne, vähemalt avalikult. Isegi 36/46/39'ga läheks pingeliseks.

 

Hooldusremondid tunduks samas, et on lausa odavamaks muutunud, vähemalt mõned kulud, mis kümmekond aastat tagasi nina krimpsu tõmbasid, on praeguseks meeldivalt soodsaks muutunud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

5 minutit tagasi, kurikristjan ütles:

Eero ix puhul mingit müstilist üldmuljet küll pole. Auto oli talle saades ju väliselt mõnusalt mäda, keevitati-lapiti-maaliti, on sõitnud ja on seisnud ja nüüd on järgmise venna kord lapata ja lappida. Mitu aastat vanadel piltidel tõesti ei ole eriti viga, aga selle ostnu peaks kohe arvestama suuremahuliste keretöödega vähemalt. Oleneb muidugi, kui autokriitilisele kodanikule satub...

 

Ei usugi et keegi pikaks projektiks võtaks, imestan lihtsalt et rändkarikaks pole läinud, arvestades lisavarustuse väärtust mida sealt maha oleks võimalik nokkida.

Igal juhul asjalikum diil kui viimatine valge ix touring.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

14 tundi tagasi, Reino ütles:

Esimese otsa pre on huvitav aparaat, aga pole täheldanud et neid turul eriti hinnataks vastavalt oma rariteetsusele. Mobiles nt. a'la 70 m3 müügis, FL m-teche suisa jalaga segada, aga e30 323i ainult 6 eksemplari, hinnad pole kõrgemad kui levinud FL mudelitel ja keegi neile tormi ei jookse. Ometi oli oma tootmise ajal koige kangem e30. Mõttekoht - kas ongi nad kõik otsas või paljud hoopis "spekulantide" käes oma aega ootamas.

 

Vaevalt et keegi eestis selle hinnaga seda auto24 eksemplari ära võtab.

 

Ma arvan, et enne suve läheb miinimum 4k-ga ära, kui on väliselt nii viisakas nagu ta on. Sellises olukorras rullikad pole alla selle hinna paar aastat juba odavamalt läind.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No siin üks mees pakub 3k eest Hispaaniast tulnud 325e, mille kere on kirjelduste ja pildi järgi igati hea, igal juhul võtaks selle ligi, kui hakkaks mingit mäda stock pilli ehitama. Ma ise leidsin 2019 dets. oma 320 sama raha eest ja kere olukord oli pigem hea, sarnase saaks täna ka LT st 3K eest, ma ei usu, et on hullem.. 

 

Seega väidan, et küsitus 5K on ulme, rääkimata müüja jutt.

Muudetud , muutis pocket
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Leedus tegelt pikemat aega mu meelest üks täitsa ok doorik saada ja hind aina tõuseb. Hind nüüdseks juba 3800eur. 

Tegemist vajavad nad kõik kuid mu meelest selle raha eest igati vinge masin. Imestan,miks niikaua müügis on veel olnud.Kindlasti kohapeal saab toomiskulude jagu hinda ka kaubelda. 

Must,2 ust ja pre. Pole jah küll esimese otsa masin aga ikkagi pre masin. 

 

https://autogidas.lt/skelbimas/bmw-320-benzinas--1987-m-e30-i-0132614375.html#nuotrauka/0 

Muudetud , muutis extreme327
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas omanikku pole vahetanud äkki? Suvel oli hind 4k ja pildid mingis tanklas tehtud. Äkki mingi tõsisem kala küljes.

 

Kooslus on ilus muidu küll, must r6 kupee, shadowline, lip pagassil, kerge madaldus, sobilik velg, suhteliselt originaaljoones.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

see oli jah suvel suht 4+ müügis ning vahetas omanikku, samal müüjal on olnud ka varem e30 -neid.

 

Eelmine kevad sain ühe tühisõidu, kui "lendasin" LT kõige kaugemasse nurka kohale ja siis see pilt, mis seal avanes vs kuulutuses, rääkimata jutust ja täiendavatest piltidest, no ütleme totaalne "loss case". Muud teha ei osanud, kui ärisin tüübilt veljed ära, no midagi vähemalt treilerile panna 😁 Samas tuleb seda võtta kui toredat kogemust ning nautida leedu kööki ja odavamat elu. Olen ka juhtunud samaaegselt ostma autot ühe Inglasega, kes oli lennukiga kohale vuranud ja mitu päeva Kaunase hotellis aega parajaks istunud, tuli autot ostma ja peale 10 minutit vaatamist praakis välja ning kõndis minema -ma viskasin ta tagasi hotelli 😁, väitis, et ootas paremat.  Vanad BMW'd ikka hullutavad.

Muudetud , muutis pocket
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Selline ökopill https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e30-324td-ID6Cyr95.html? , osad pildid plastkilpidega, aga suuremalt jaolt all sellised rattakilbid mida pole varem näinudki.

Karmimate nimetustega masinad on kallimad.... https://www.olx.pl/oferta/bmw-e30-325-ix-CID5-IDDbD5Q.html#9a2d302c88

Sattusin mingile poola saidile....odavamat on ka https://www.olx.pl/oferta/325i-touring-oryginal-2-5-170km-malachitgrun-CID5-IDDmNDp.html#9a2d302c88 

5k eest päris kobe ju https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e30-325ix-ID6CABbm.html? 

Pole just täisoriginaalne aga päris äge värv https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-piekne-bmw-e30-oryginal-waska-lampa-1987r-324d-klasyk-ID6CM8LS.html? 

Kas pole ilus https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e30-316-ID6CFT9K.html?

Muudetud , muutis Midaasja
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No poolakad ei ole, aga eestlased on. Jumal teab miks siia neid autosid keegi ei impordi. Kui meil käib siin terav diskussioon kas roostes 316 läheb müügiks 5000 euriga või 4000ga, siis välismaalt saab selle raha eest roostevaba tehase 325.

 

Saan aru, et sa üritad ka sarkasmi maailmameistrivõistlustele Moskvasse kevadel sõita? Lähme koos, ma tulin Baden-Badenis maailmameistriks 1996ndal.

 

Kui tõsiselt aga rääkida, siis ma olen käinud vabadel hetkedel mõnda Leedus müüdavat autot vaatamas ja reaalne pilt on ikka väga kaugel kuulutusest olnud seni (3 autot vist viimase aasta jooksul olen üle vaadanud). Poolas pole käinud, aga piltide järgi kohale sõites paned tonnikese hakkama, kui vaja veel mitu erinevat Poola linna läbi sõita, siis tõenäoliselt enamgi. Reisikogemuseks tore, aga ega see tasuta ju pole (+aeg).

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Reisin lennukiga (ja rendiauto/taksoga), ööbin külalistemajas/hotellis ja söön sooja toitu. Saab alati odavamalt tõenäoliselt, lihtsalt siledate piltide, ilusa jutu ning ülihea hinna kokkulangemine ei ole tõenäoline - sellised autod sõidavad enne juba uue omaniku käes kui meie sinna suunas piletid ostetud / autod tangitud saame. Võimalik, et kunagi satun ka millegi hea peale, aga senised kogemused ei ole olnud paljulubavad (Poolas pole küll käinud, olen käinud Leedus, Lätis, Soomes ja Saksamaal autosid vaatamas).

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kahjuks on nii läinud, et nüüd teab juba iga võhik, et e30 peaks olema ikka väga väärtuslik, samas puudub arusaam seisukorra hindamisest ja investeeringu vajadusest/ suurusest. Mis sa teed 5th eurot maksva taastamist vajava kupeega, kui sama on vaja sinna anyway sisse panna, samas pole ju raha ainus selle juures -aeg, oskused, varuosad, kontaktid jne...., kuid inimesed elavad illusioonides ja püüavad sellel hetkel endale kõik ilusaks mõelda, et küll ma jõuan ja teen, reaalsus aga on midagi muud. Siit tarkus, hobiauto soetamine on omaette oskus ja petta võid saada ka kõige läikivama 10th juurot maksva autoga. Kogemused läbi valu 😁

Muudetud , muutis pocket
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hei, poisid, miks te nii kibestunud olete selle 316 suhtes?  Millegipärast arvan, et ilma nägemata pole mõtet selliseid seisukorravõrdlusi tuua. Pealt libe pill võib väga mädaks osutuda ja pealt roostekohtadega võib olla tugeva kerega ja mujalt ilma roosteta, korduvalt seda tõdenud. Tuttav käis seda 316 kupeed vaatamas ja müüja jutt ei pidanud "ulme" olema tema sõnul, samuti auto seisukord. Aga tema silmad ei ole minu ja teie, seega huvilised saavad ise minna vaatama ja hinnata oma pilgu läbi.

 

Tekib muidugi ka küsimus, miks seda autot võrrelda autodega, mida siis ei toodetudki? See kõlab juba tüüpiliselt , mida kõike muud vinget selle raha eest saaks. 

  • Meeldib 1
  • Aitäh 1
  • Haha 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus