Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

See viimane on ikka väga huvitav müügikuulutus. :)

 

Vahetuse võimalus

2 kuud tagasi uued karbid ja põhjas vajalikud kohad + ülevärv. 16x9 borbet t veljed. Käsipidur kolme nõksuga. Sooja puhub kiirelt. 4x ketaspidur, 188 differ, lae kompuuter, ees uued udutuled, uus 100ah aku, must lagi, ustesse ja põrandale lisatud pigimatte + dinitrol roostesurm, usb makk, ix laiendid, is lisa jne. Täishinna korral kaasa 3.0d 135kw mootor+mtech 2 laiendid.
Peale maksuks võin lisaks anda passat 2.0 bensiin 96kw manuaal, talverehvid ja suvekad eraldi velgedel kaasa ülevaatus 10.2020 800€
Või lisaks bike Kawasaki Ninja 600cc 99a ül 12.20 kõik korras 1000€
Kõik kolm kokku 5000€

E46 39 huvi ei paku.

Võib pakkuda veoautot, atvd, audi, bmw, mb, touareg, imprezat jne.

Muudetud , muutis Tanel_P
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi on selle 325 touringuga mingil moel kursis -müügis Leedus juba mõnda aega, kuulutus maas. Hinna ootus oli 4k juures. Olen siin paar kirja müüjaga vahetanud, kuid peale piltide infot ei liiga ja niisama vaatama ei viitsi 600km sõita. 

 

 

IMG_5829.JPG

IMG_5907.JPG

IMG_5720(1).JPG

IMG_5891.JPG

IMG_5695.JPG

Muudetud , muutis pocket
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

2 tundi tagasi, pocket ütles:

Ei pruugi, minu 325 fl cabriol on samuti mootoriruumis. Sain LT e30 klubist infot, et on toodud auto saksa passiga, kuid mootoris üks silinder ei tööta -??? Kah muidugi kõva tagasiside 😁

Pruugib küll- touringutel on ees aku 2.0 ja lahjematel isenditel. 325l ja 324TD-l on kõigil taga- vähemalt neil ca 10l isendil mida ise pidanud olen on nii olnud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Touringutel samuti enamusel aku ees, ainult ix ja td on taga. Siinsamas teemas seda aastas korra kindlasti meelde tuletanud :)

Seepärast touringu aku pagassi komplekti ongi raske leida. Õiget asja (kapotialuse otsa pärast) saabki seda ainult 325ix.

Samuti teisaldatava konksu hoidikut pandi vaid neile kahele mudelile akukatte peale konksu olemasolul ja on üsna haruldane.

Pika jutu kokkuvõte, 325i touringul on tehasest aku ees.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

20.12.2019 kell 12:55, eix22 ütles:

Touringutel samuti enamusel aku ees, ainult ix ja td on taga. Siinsamas teemas seda aastas korra kindlasti meelde tuletanud :)

Seepärast touringu aku pagassi komplekti ongi raske leida. Õiget asja (kapotialuse otsa pärast) saabki seda ainult 325ix.

Samuti teisaldatava konksu hoidikut pandi vaid neile kahele mudelile akukatte peale konksu olemasolul ja on üsna haruldane.

Pika jutu kokkuvõte, 325i touringul on tehasest aku ees.

Kui kindel sa enda väites oled? Mul tehase 325i touringul oli aku pagassis ja ei näinud küll välja nagu oleks mingi ise ratsitud. Mitmel peetud 324TD touringul on samuti pagasnikus aku.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See ei ole väide kahjuks, vaid fakt :)  Kirjutasingi, et pandi 324td ja 325ix.

Selle ise paigaldus õigete asjadega ei jää rats, kuna kõik kereaugud ja valmidused on olemas.

Mul on ka 3 sellist autot olnud, 1 siiani alles. Akud ikka ees.

Võtan täna sulle mõned prospektid kaasa.

 

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

eelmist on hea võrrelda järgmise LV pakkumisega, kes oskaks arvata, et nii unikaalset autot müües tekib sul suht identne konkurent 😁

 

https://autoplius.lt/skelbimai/bmw-320-2-5-l-sedanas-1990-benzinas-7488447.html

 

ja kuigi ma oma sedaani ei müü, siis on hea arvutada turbo tehnika installi hinda vs stock algmaterjal (korralik isend umbes 5-6K) -umbes 5K eurot oleks  turbotatud  tehnika investeering, kui üldse nii meelevaldselt saab arvutada. Teadjad mehed võivad nüüd peas kokku lüüa, kas sellise summaga saaks või mitte. Velg ja vedrustus on selline so-so teema.

 

Muudetud , muutis pocket
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus