Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

  • 2 nädalat hiljem...

Tegemist on väikeste asjadega aga selle hinnaklassi juures võiks minu arust teisiti olla: Laepaneel on vändaga varjandi oma, see kate ei ole küll kena seal. Vasak tweeteri kate on justkui lahti, võimalik, et pilt petab. Väike OBC tundub olema defektse ekraaniga. Ma ei tea diisel mootoritest midagi aga kas see paremalpool olev lõdvik on õhu jaoks? Kui jah siis võiks see ka kuidagi paremini lahendatud olla.

Kordan veel, tegemist väikeste asjadega. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma pead ei anna, et sama auto, aga ehk eelmisel aastal pakuti mulle samasugust 316 automaati. Ajalugu ja auto nägu läheb nagu kokku ja palju neid ikka sel kujul on. Tol ajal olid vist kõpitsemised pooleli, ju siis nüüd valmis saadud. Väideti, et muidu väga vinks-vonks, aga tiiva alumised otsad ja nipetnäpet veel olid töös ja plaan oli auto ära värvida. Kui tööd on korralikult tehtud, siis hind ei tundu kosmos ja pole kordades suurenenud. Positiivne ka, et ei ole tavaline rändkarikas ja loomulikult automaat. 😀

Muudetud , muutis kurikristjan
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus