Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Vääna Posti romulas oli neid rohelisi touringuid kaks tükki mingi hetk. Üks neist oli minu oma mille uus omanik politsei eest põllule ajas ja pärast sinna viidi. Kas just see sama ,ei saa hetkel öelda aga kohapeal reaalselt neid enam ei ole. Need pildid seal kolm neli aastat vanad kindlasti. 

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sõidab jh sama hästi, aga õigete andmetega dokumendid on ka sama olulised.

Kõige hullem asja juures, et eestis see jama jätkub vale vin ja mudeli sissekandmisega.

Kuidas seal teiste markidega lood mootorivahetuse korral? Sierrale scorpa pealt mootor ja passi läheb Ford scorpio koos vin koodiga?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Seal pole midagi keerulist, lähed arki ja näitad auto ette. Teevad taotluse soome ja sealt tuleb positiivne vastus ja mine võta arvele. Just sai ostetud teine cabrio kah topelt vin koodiga ja saab ka arvele ilusti pole probleemi. Olen kirjutanud ka um ja inchape esindusse kuid hetkel pole targemaks saanud kuidas see õige vin kood passi saada😀 arkist öeldi, et nemad omavoliliselt kahjuks midagi muuta ei tohi. Kui soome paberites on nii kirjas, peavad nemad ka nii panema.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jah ja mulle ütlesid vastupidist et nii vale viniga ei saa ja ammugi mina vale viniga rulli arvele ei tahaks. Ma uurisin siis öeldi et saab orig viniga arvele aga selleks vaja orig tehnika peale panna, käia fikseerimas see ja siis mingi tummisem paberijant.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus