Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Vaata uuesti pilte, see pole m tehnik :)

See on 318i, pole vin koodi vajagi, mõni postitus tagasi alles oli teema.

 

Üks asi on tehasest tulnud m-technik,teine asi ise tehtud originaal stangedega. M-technik auto ei tähenda ainult stangesi, selle taga peitub palju muud ikka ka. 325i ei tähenda samuti ainult 2,5l mootorit, see on mudelitunnus mille taga on hoopis midagi muud kui mootori töömaht. Kolmas asi on klaasplastist stangedega masinad, mida on terve ilm täis juba.

 

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mida sa jutustad? See, et sa ei erista m-tehnikut(ka replicat) ei tähenda, et selleks vin-i vaja oleks. 

Ja originaal m-tehnik on alati, samas seisus autode puhul, rohkem väärt. Olgu see rohkem siis 1euro või 1000eurot. 

 

Eix jõudis ette.

Muudetud , muutis antc
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina olen selline natuke totu jah, et ei erista replicat originaalist juhul kui ma näen autot ainult väljaspoolt piltide pealt. Ja kui te tahate oma "see on 318i" argumendiga pressima hakata, siis vabalt võib tegu olla mingisuguse eksitusega (minul on passis 1985. aasta 325I näiteks) :)

 

Ning seda ma tean, et originaal M-techid on kallimad. Minu point oli selles, et hinnavahe ei olnud suur vanasti aga see selleks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

‎25‎.‎02‎.‎2019 kell 19:54, eix22 ütles:

See ei ole originaal tehase mt2. Esistangegi veel tavaline. 

 

Okey, kõigest saan aru, kuidas aga sellel autol on vale stange? Vaatasin internetis miljon M-Tech2 pilti läbi ja ikka on nagu 1:1'le või ei oska ma seda erinevust näha? Eks ma olen juba 39 aastat vana ja silm ehk ei seleta ja mõistus ei seosta, kuid nagu ikka on ju sarnane.

Tänu Toivo piiritutele ja sensitiivsetele teadmistele automaailmas kadus muidugi endal ka huvi selle auto vastu :) või siis tänu M-Tech puudumisele.

 

CaptureE30.JPG

Muudetud , muutis pocket
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Okey, ehk see on siis E330 tulenevast paketist pärit spoila lisa?

330 Sportpaket - 320i sportpakett tüüp 2. (shadowline, metallik värv, edition sport rooliratas, 15 tollised cross spoke veljed, rohelised klaasid, esimene ja pagasniku luugi spoiler, MTechnik shassii, manuaalne katuseluuk, roolivõimendi)

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere seltsimehed. 

Kuna kuulsin, et minu ühe auto müügikuulutust on siin märgatud, siis mõtlesin, et kõige esimesena annan info tõelistele asjahuvilistele. Nimelt see punane ilusate/koledate stangedega E30 sai ostetud  omale hobiautode kõrvale täitsa mõttega seda suvel kasutada kuid tänu ühele tõsise unerikkuja müügiletulekuga ning seejärel täiesti ootamatule oksjoni võitmisele, on vaja loobuda nii mõnestki masinast, sest raha ei kasva kahjuks puu otsas. Seetõttu lasen just nüüd hinna sulama ka teiste hulgas sellel 325-l. Kuskil mujal ma veel hinda mutnud ei ole, ega kuulutanud ka mitte, kavatsen seda midugi teha. Mina arvan, et auto suurim eelis on California päritolu, mis tähendab et kere on ilma igasuguse roosteta. Mis on veel suht haruldane minu arust, ning mida unustasin pildistada, on kompuuter, mis asub tahavaate peegli juures. Lisan ka paar fotot autost, kui ta oli Ameerikas, seega, täpselt nii ta tuli. Mis mina siin olen teinud, on kogu põrand välja, ning müramati paigaldus. Lisaks poleerimine ning autole paigaldatud keraamiline vaha. Sai ka küünlad vahetatud. Auto nahksisu tahaks kunagi värskendust, kuid hetkel on auto, "võta ja sõida" seisus. 

Niisiis, kui kellegil on tõsine huvi see auto soetada, siis helista ning saame hinnast tõsiselt rääkida. 

https://www.auto24.ee/used/3047181

 

39363998_Image_1.JPG

39363998_Image_3.JPG

Muudetud , muutis usacar
  • Meeldib 6
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

https://m.autoplius.lt/skelbimai/bmw-316-1-6-l-sedanas-1990-benzinas-8456321.html?category_id=2&make_date_to=1997&make_id[97]=10928&order_by=3&order_direction=DESC

 

Tunnen müüjat, väidetavalt ilma roosteta ja korralik.. võtame maksud maha ja saame enam- vähem diili, hind 2400 ja pudelikorgid saab kaasa

Muudetud , muutis pocket
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus