Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Kunagi kui ise selle teemaga tegelesin siis algul panin kati alla. Käisin enne ARKi vormistama minemist TÜ punktist läbi,et teha selline paber,et kõik tehniliselt korrektne ja seal ülevaataja ütles,et kui enne passis ilma katita,siis nahh.... sul seda sinna vaja panna on.Ja nii see passi ka läks,et ilma katita. 

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Osta Leedust/Saksast sarnane auto, ükskõik kui läbi ta omadega on ja saad siin müüa ilma probleemideta. Ostja ei jõua ära kiita.

Aga Eesti autol on mnt.ee ajalugu, lkf.ee ajalugu, foorumiteema, vana auto24 kuulutus... jah. Need Eesti autod on kõik kohutava ajalooga ja äärmiselt kahtlased :)

  • Meeldib 3
  • Haha 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma lihtsalt targutasin, ei viidanud ühelegi personaalküsimusele. See andmebaasi-teema puudutab meid kõiki. Lihtsalt mõnikord on parem minevikku mitte teada.

Viidatud 320i on hetkel broneeritud - eks paistab kes jaole sai. Hind piltidele tuginedes on ju igati atraktiivne.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Teate, sõbrad, ma vist pean alla andma ja loobuma sellest hobiauto otsingust. Ma pole lihtsalt nii jõukas, et autot nägemata see ära osta.

 

Mulle väga meeldis see auto, kõik nagu sobis. Mul oli isegi üle-eelmise omaniku autoajakirjanik Tõnu Korroliga konsulteeritud selle auto teemal.

 

Kohe hommikul oli mul müüjaga esimene talle sobinud vaba aeg kokku lepitud auto vaatamiseks. Foorumi broneerimisjutu peale tegin talle veel mõned kõned, aga enam vastu ei võetud ja tagasi ei helistatud.

 

Õhtul sain smsi: "Tere. Auto v6eti ilma vaatamata käest ära. Maksti raha ära. Äri ei anna häbeneda. Vabandan." Niimoodi pimesi ei ostaks ma kunagi ühtegi autot. Seetõttu peangi hetkel loobuma otsingutest, sest turg on ikka päris hulluks läinud - ma ei suuda sammu pidada. :)

 

Sean pigem kevadel sammud Euroopa poole koos mõne sõbraga. Aitäh kõigile, kes tähelepanu juhtinud ja kaasa mõelnud on!

Muudetud , muutis Tanel_P
Typo
  • Meeldib 1
  • Kurb 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Järelikult oli hind liiga odav (või siis auto liiga hea). Euroopa mõte on suurepärane, ent kõik sarnased "liiga odavad / liiga head" autod lähevad ju kaubaks mujalgi hetkega. Samas põneva seikluse saad endale ikka. Kuid nagu ma kunagi varem ka kirjutasin - mida suurema riski sa oled valmis võtma seda tõenäolisem on, et sa endale auto leiad. Täna leidis jälle keegi teine - sarnaselt ühe eelmisega. C'est la vie

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina tellisin leedust auto ära niimoodi, et reaalselt ei näinud ka, maksin ära ja toodi treilaga. jah autol oli puudusi aga see kes auto juures midagi ei tee, ei tasugi sellist autot osta.

Samas kui oleks reaalne huvi autot osta, siis mina läheks Poola, teeks miski 2 päevase uurimise kohalikelt.

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6Bhr5X.html#4982a6209a

Muudetud , muutis cobra
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus