Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

9/3/2017 kell 6:10, carrating56 ütles:

http://www.auto24.ee/used/2566870

 

Kas keegi seda on uurimas käinud ja oskab midagi head/halba rääkida selle kohta?

 

Täna vaatamas käidud ja pidi pettuma. Hiljuti värvitud ilma midagi küljest võtmata ja pahtlimõrasid leidub omajagu .Suuremad augud kuidagi ära keevitatud põhjaall ja paksult mastiksit peale pandud. Tegemist oleks seal kõvasti igatahes.

Muudetud , muutis raitz330
  • Meeldib 1
  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Otsisin Tallinnas Suur-sõjamäel üht varuosa kohta oma Touringuga suvel ja maja tagant küsisin  veneaktsendiga meesterahva abi.Saime hetkega sõbraks,sest väitis et tal ka e30 ja oli lahkelt nõus näitama oma garaažis.

Sealt vaatas vastu see sama pill,seal oli to e30 küll palju armastust saanud ja läikis kenasti :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei saa aru, mis on halba eeltöö tegemises auto ostu puhul? Mis sa arvad, et kõik inimesed on nii ausad ja head ning räägivad kõik vead telefoniteel ära w? :D For all I know see auto võib olla pahtlist üles ehitatud ning spreiga värvitud :D (mitte et ma selle konkreetse auto juures seda kahtlustaks, vaid mul on selline üldine skeptiline suhtumine).

 

Ehk siis tõelise seisukorra teada saamiseks tuleks teha kas pikk Tallinna tripp (Lõuna-Eesti inimese jaoks võtab see põhimõtteliselt terve päeva enda alla) või siis lihtsalt küsida kaasfoorumlaste käest auto seisukorda.

  • Meeldib 6
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

12/09/2017 kell 18:11, carrating56 ütles:

http://www.auto24.ee/used/2637807

oskab keegi pajatada midagi?

 

Auto on minu käest läbi käinud, ütleme nii, et kere seisukord oli väga nukker kui ta minu käes oli ja ma ei näinud mingisugust pointi enam seda taastama hakata ja edasi omada.
Praeguse seisuga ma tean seda, et praegune omanik tegi sellel kere täiesti korda, värvis üle, pani uue rooli ning pani uued veljed. Minu arvates oleks see väärt ost. (Y)

 

2016 mai oli ta veel selline

13235349_1162662930457208_3136923281688309686_o.jpg.0fef6a99d7ea7a0f75dd80aa771911ed.jpg

  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pikalt jah müügis olnud,usun et hind on suhteliselt kõrge antud auto puhul,ning paljude jaoks valga on meeletult kauge koht tulla autot vaatama. Niipalju kui ise seal näinud siis tundub täiesti ok,lähedalt aga pole viitsinud uurida kuna siukse hinnaga isiklikult ei ostaks sellist E30 aga see ka ainult minu arvamus ja ei oma antud müügi puhul miskit tähendust. 

  • Meeldib 1
  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus