Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

19 tundi tagasi, Margo ütles:

Sellest kuuetonnisest iksist nii halva kvaliteediga pildid või mulle telefonist vaadates lihtsalt tundub, et M-Techi on vähe?

Blocketis oli mingi aeg tagasi  20 000 sek eest müüa see sama 325ix Aga nuhh eks me kõik tahame elada ja teenida :D muidu suht enam vähem tundub piltidel ja kupee ka :)

 

Muudetud , muutis extreme327
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

2012 liikus viimati veel Paides, oli siin päris pikalt ühe omaniku käes ja täiesti normaalses kasutuses, nägi selline sile, komplektne ja üsna hoolitsetud välja. Rooste kohta ei oska kommenteerida kuna põhja alt pole näinud aga midagi ülemäära küll silma ei torganud. Viimases otsas oli esipõll ja vist juhipoolne tiib viga saanud, jäid omaniku jutu järgi tuules riivist lahti lennanud garaaziukse otsa kinni tagurdamise ajal. Peale Paidest äramüümist olen korra veel müügis näinud, siis ei tundunud nii hea kui praegustel piltidel :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hetkel auto veel minu.lisan veel jutule et auto sai toodud viljandimaa metsade vahelt mingi 1,5a tagasi.oli suht lahti võetud.keretöödega oli algust tehtud,suht tüüpkohad aga ei midagi hullu.esitiivad,põll sai vahetatud ja palju muudki.kõige suurem probleem oli auto juures see et see oli surnud inimese nimel.krt oleks ma seda teadnud poleks ma seda hoovi peale veeretanud.aga nüüd ok.üksikud detailid puudu,nokitsemist vajab aga sõidab,pidurdab,sidurdab.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus