Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Et siis üle pika aja  uudiseid Karksist......seal ka aru saadud et alustada tuleb  hästi kõrgelt, muidu alla 3k müües vaatad hilisemat müügikino vesise suuga pealt :) Aint et üle 4k hinnaga masinad ei kipu vist suure mühinaga ära minema......2,5-3k eest oleks ehk auto ümber juba tunduvalt kõvem jalgade müdin või on ajad muutunud?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul on igapäeva sõitudeks F11 automaat, pluss veel saab ringi sõidetud Z4 automaadiga, et rullika valiks ikka 325 manuaali, kuid kunagi ei tea, mis elu tuua võib :D

Muudetud , muutis jax
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

1 tund tagasi, eix22 ütles:

e30 on äge auto, aga punased kaheukselised manuaalid on s*tad :rolleyes:

 

Pane vahepeal puhtad riided selga ja proovi mõne hea automaatkastiga autoga sõita, siis saad aru millest ma räägin ;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Milline on hea automaatkast? Oman ise kolme atm rullikat, 325i EH kastiga toimetab ikka väga libedalt ja sujuvalt, ei kujuta ette mille põhjal vastupidist väidad? See ,et ma vaene " mustade" riietega rullika fanatt olen, ei tähenda et pole saanud " vingeid " autosi proovida, nagu arvad. 

 

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

 Huvitav on jälgida ,et kui keegi toob midagi müüki ,siis foorum kihab ja ostjad lõõvad rahapakkidega pikali, nagu elu on näidanud eelneva  kolme Leedust toodud e30 puhul.  1500e pesu ja poleer kuulub hinna sisse. Ehe näide Karksi autode kohta, tol korral saigi müüale  liigapalju räägitud, muidu, ikka kõik tehtud ja ülesvuntsitud autod. Nüüd müüb seda 320 Autolehe toimetaja , roostekohti oli sellel autol rohkem kui mul näppe ja varbaid.

 

Lisaks ATM kasti hohta ka väikse kommentaari, sügisel sai paar kuud liigeldud 325iA touringuga,hea rägulik lasta ,ainult taguots oli maru libe:D

 

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Selle musta hind kohe kindlasti ei olnud 2300 ega ka 2400, oli seal müügis yle 3 th, pead oma mälu värskendama! Mina olen tänaseks sinna ladunud 450 eurot ja auto enda tarbeks hooldanud, lihtsalt üks hobi sööb raha kiiremini kui uskuda oskasin -ärge muretsege, keegi ei saa rikkaks ja katsuge ise korralikum auto leida ning sellise hinnaga turgu panna.

 

Oma kogemusest ütlen, et Leedust ostes vähemalt näed ja tead mida saad ning üldiselt ei valetata, otse Sakast olen samuti toonud ja jutu põhjal enam seda ei tee kunagi. 

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus