Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

No aga väga paljudel rullidel on need ovaaliaugud duubeldatud ka aknalaua pleki sisse - nagu mul. Nii, et ostja kindlasti leidub. Mul on aga heleroheline rulooga aknalaud, millel orig. kõlari augud ja mitte ei raatsi ovaali auke sisse teha. Nii, et kui keegi tahaks orig. suuruses kõlareid panna siis ostku see ja tehku minuga vahetust :)

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
35 minutit tagasi, markusH ütles:

Ilmselt touring, kupeel on uks pikem.

 Kui tagumist ukseliistu vaadata siis see kuulub 4-ukselisele. Esiots on süvendiga et ust avades eesmisele sisse ei sõidaks. Aga kuidas selt pildilt touringu tagaluuki tuvastada? Äkki on sedaan toorikuks olnud?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

3/12/2016 kell 18:52, Reits ütles:

318i touring müügis, väga korraliku kerega. Rooli alused plastikud puudu miskipärast.

http://www.auto24.ee/used/2190095 

Minu kunagine rullikas- viimases lõpus oli aku alune plekiosa juba üsna otsas, roostetasid tagaluuk(tüüpiline) ja uste sisemised servad. Mõlemal tagumisel tiivakaarel mõlgid suht samas kohas. Ei tea kas veermik on korda tehtud nüüdseks?- viimati kui see auto mul sõbra käes oli siis tahtis üsna palju nokitsemist. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus