Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

Täitsa sile piltide peal, pilte muidugi üleliia palju pole tehtud - tehnikasajand ikkagi. Salongist kahjuks pilte pole. Aasta tagasi oleks ma juba jooksnud.......roolivõim, konks, needsamad lapatsid jne. mida oma masinale juurde ostan, nüüd aga tuleb oma ehitada, alati võiks unistada kõva kerega masinast mis tuleks enda autost 2x odavam. On see teada ajalooga masin või nö pööninguleid?

Varsti uued paemad pildid tulemas !

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Vana vb tahtiski projektikat teha ning ei lugenud eriti, kui raha alla ladus (ilmselgelt väga ei ole ladunud) sh ka värvimisele. Vb müüb miinusega nagu enamus.

Ma olen ise aru saanud, et auto värvimine u 1000- 1500 € (ehk siis ettevalmistustest kuni poleerimiseni). Põhja tegemist selles hinnas ei ole.

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellise 1000 -1500 eurine värvimine 0rsast lõpuni on küll imeodav... huvitav milline see kvaliteet sellise raha eest on.

Toon hea näite oma 98a passati värvimisest, lasin teha sõbral, hind sai kuskil 2000 kanti, tulemus pask(aasta pärast täpselt samad kohad roostes) kuigi vana on tartus pille aastaid värvinud. Nüüd järgi mõeldes polnud see ainuke auto mis suht sarnase kvaliteediga sealt töökojast tulnud. 

Järgmine näide on 1st Valga töökojast kus värvitööde hinnad on ikka päris korralikud(kirves) ja seal tehakse üldiselt kindlustus juhtumite masinaid. Seal on muidugi ränga hinna eest kvaliteet ikka väga hea nii nagu ka detaili värvimise hind 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pealt ilusaks. Inimestele ongi oluline, et pealt oleks jube ilus, savi see kere, loeb ju esmamulje :D Peab ikka jube rikas või lihtsalt loll olema, et värvimisele 3000€ kulutada (just niipalju maksabki tänapäeval esinduslik töö juba) 1000€ eest saab tänapäeval "kuurialust" värvimist ja hiljem ilusaks poleerimist.

007 on käpp sees kvaliteetvärvimises, seepärast seda pidevalt toonitabki :)

Hondamtx, ega üles puhutud numbrid ju kvaliteeti ei määra :D Asi ikka tegijas.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellise 1000 -1500 eurine värvimine 0rsast lõpuni on küll imeodav... huvitav milline see kvaliteet sellise raha eest on.

Toon hea näite oma 98a passati värvimisest, lasin teha sõbral, hind sai kuskil 2000 kanti, tulemus pask(aasta pärast täpselt samad kohad roostes) kuigi vana on tartus pille aastaid värvinud. Nüüd järgi mõeldes polnud see ainuke auto mis suht sarnase kvaliteediga sealt töökojast tulnud. 

Järgmine näide on 1st Valga töökojast kus värvitööde hinnad on ikka päris korralikud(kirves) ja seal tehakse üldiselt kindlustus juhtumite masinaid. Seal on muidugi ränga hinna eest kvaliteet ikka väga hea nii nagu ka detaili värvimise hind 

Mu kabrio sama garaaz ja töö odavam ja oluliselt parem kvaliteet kui sul :D

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ametlikult 4000 EUR.

 

 

 

Ma ju ei küsinud, palju ametlik hind oli. Palju sa oma vennale maksid, et ta su auto värviks, küsime siis nii?

Ja siit tekib küsimus, miks me arvame, et see härra seal näiteks oma sõbral või äkki lausa ise autot ei värvinud? Miks peab eeldama, et värvimine on tuhandeid eurosid. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See palju ma talle maksin on meie omavaheline asi, seda on ka raske hinnata, sest ma oma ametialaste oskustega aitan ka teda.  Lisaks, kui ma ostaks praegu uue e30ne, siis peaks sellise värvitöö eest ka 4K köhima. 

Kui sõber teeb sulle välja pudeli viskit, siis ei tähenda, et viski nüüd tasuta on ja nii hakkabki iga pidu olema.

Selle auto hind on seal selline, et arvestades kogu materjalide kulu kokku, siis sinna ligi läheb see, kui keegi pm sõbra poolest ära teeb ja kogu tehnika täiesti tasuta käes on. 

 

 

Auto müügihinna määrab turuhind. Ära nüüd arva, et minu auto eest võib küsida 4K rohkem, kui teiste samasuguste eest,  sest ka väga hea värvitöö aegub.  Väga hea värvitöö "elueaks" on vast 6-7a sellisel vanal autol suviti sõites, siis on vaja kuskilt timmida kindlalt. Viletsa puhul mõnikord alla poole aasta, ehk teisisõnu see on  väärtusetu või isegi pigem miinuseks, kui lihtsalt "puhtana" säilinud pill. Nii vana auto puhul määrab väga see, mis seisukorras enne detailid on. Siinkohal arvutades ei tundugi see nii suur summa, kui iga teine aasta värvida ?  See ongi see koht, et tasub mõelda, mis seisus auto enne on ja kaua seda pidada plaanis on. 

Need, kes oskavad autot värvida saavad juba niipalju palka, et ei hakka üldse lolli mängima ja tervist tapma sellise raha eest.  Ma olen ise ka nooremana maal oma autosid pinseldanud ja mänginud nendega. Polnud ka see endale tegemine nii odav lõbu midagi, kui kõik asjad ise ostma peab ja koguaeg poevahet kärutada.

 

Muideks praegu maksan ma UM-is täiesti täis hinna oma auto paranduse eest, ehk ma pean kuskil 500 peale köhima, sellele mis kindlustus maksab !!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ise vahendid ja materjalid ostes ning mingi laenatud püstoliga õues kastesel hommikul auto üle sahistada, siis saabki sellise tulemuse et värv tõenäoliselt läigib, roostet kui on sis enam ei hakka silma ja korra-kaks saab veel ÜV-lt läbi ilma kobinata ja ehk õnnestub ka edasi parseldada. Ilus pole aga noh, mis siis ikka. 

Golfi jaoks ostsin kasti Montanat :D See auto on tollest pääsenud, isegi klass kõrgem juba siis ju, mis te arvate et noortel meestel on raha kalli värvi alla laduda. Ega ei ole küll :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

On raha või ei ole, aga sihukest autot polegi üldse mõtet värvida.

Enda 316i sai ka eelmine sügis õues värviparandusi tehtud. Muidugi tõmbas värvile vee piisa jäljed sisse, aga need poleerisime välja.  Värvitud kohad sai jämeda pastaga pollitud selliseks poolmatiks nagu ülejäänud auto ja nägi väga hea välja. Kaugemalt läikis lähedalt selline nagu vana auto ikka. Täpselt nagu polekski värvitud kuskilt. Ma ei saa aru miks mingite montanade jms jamaga mängida, siis keerab terve auto peeti. Selliste autode puhul peaks tegema värviparandusi lihtsalt.

 

1555527_761100607261924_7614307055368632

Värvitud on kõik koopa ääred ja ukse alumised ääred osaliselt. Ühtegi detaili küljest ei võtnud (seetõttu olid ka ukse nurgad juba kevadel roostes uuesti)

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus