Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

valge roostetab, piltidel paistab :) valgel haruldane kunstnahksisu.

Roheline ka üsna huvitav, viimase lõpu toodang ja sport suspension ,r4 pillil tähendab jämedaid püstakuid  ja jämedaid stabikaid lisaks vedrudele ja amortidele.

Need pillid reaalselt leedust toodud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kolmest kahte kindlasti nägi sõber leedus müügis. Kui leedus pole arvele võetud, siis ei olegi leedu dokumente.Leetu on saksast toodud nagu loogiline on järeldada.

Kui mina olen mingil autol omanik ja oma nimele ei vormista, siis edasi müües ma ei saa väita et pole omanik olnud. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina nägin neid Leedus müügil. Valge jäigi meelde sisu ja välimusega. Hind oli 2000e kanti kui õieti mäletan. Sai isegi vin järgi vaadatud seda. 

Hall jäi silma värvitud esilisa järgi, hinda kahjuks ei mäleta. 

Tasub vast ise ära käia Leedus,saab sama raha eest vähe teravama pilli. http://auto.plius.lt/skelbimai/bmw-325-2-5-l-sedanas-1988-benzinas-4562054.html

Muudetud , muutis mihkel22
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Siis sai mõlemad autod päevaga müüdud, mille üle ma ka ei imesta. Iseenesest oli väga ilus vaadata kuidas kaks puhast ning korraliku autot seisid ilusti garages..

Hetke seisuga olen enda omaga küll väga rahul. Tunduvalt kergem ja odavam osta kohe korralik auto kui seda sada aastat ehitada ning lõppkokkuvõtteks pole see ikkagi lõpuni originaal vaid remonditud. (Kui kellelgi tekkis nüüd hirmus kihk originaali koha pealt sõna võtta, siis pole mõtet kui autosi enne pole näinud)

Sõitsin otse peale regamist ilma ühegi süümepiinata ülevaatusele ning läbisin selle puhtalt. Hiljem kiire käik ka paarist remondiettevõttest ning esindusest läbi ja igalt poolt öeldi, et silm puhkab sellise auto peal. :)

 

Kui ma panen enda auto Somaaliasse müüki sel hetkel kui sealt läbi sõidan, siis kas ta on Somaalia päritolu?

Mille järgi siis päritolu riiki tuvastatakse? Kas riigi auto dokumentide, omaniku kodakondsuse või vahepeatuse järgi kus auto mingi hetk ootab transporti?

 

Järgi mõeldes Eix ehk tõesti ei eksinud oma lausega aga see lause on ka väga kaheti mõistetav..

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

8 tundi tagasi, christian ütles:

Tunduvalt kergem ja odavam osta kohe korralik auto kui seda sada aastat ehitada ning lõppkokkuvõtteks pole see ikkagi lõpuni originaal vaid remonditud. (Kui kellelgi tekkis nüüd hirmus kihk originaali koha pealt sõna võtta, siis pole mõtet kui autosi enne pole näinud)

 

 

 

No shit :lol:

 

Kuigi nii vana pill, selleks et perfecto oleks tuleks üle ikka võõbata ja põhjast paari kohta timmida..

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

VIN long WBAAD110902352296 

Type code AD11 

Type 325I (EUR) 

Dev. series E30 () 

Line 3 

Body type LIM 

Steering RL 

Door count 4 

Engine M20 

Cubical capacity 2.50 

Power 125 

Transmision HECK 

Gearbox MECH 

Colour DIAMANTSCHWARZ METALLIC (181) 

Upholstery ANTHRAZIT (0211) 

Prod. date 1987-05-13 

 

No. Description 

200 KATALYSATOR - ENTFALL 

206 FUENF-GANG-SPORTGETRIEBE 

209 LIMITED SLIP DIFFERENTIAL (25%) 

288 LT/ALY WHEELS 

300 ZENTRALVERRIEGELUNG ELEKTRISCH 

311 ELEKTRISCHER BEIFAHRERSPIEGEL 

333 M TECHNIC SPORTPAKET 

339 SATIN CHROME 

350 WAERMESCHUTZGLAS GRUEN, RUNDUM 

464 SKIBAG 

481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER 

562 MAP READING LIGHT 

650 BMW Bavaria C 

680 MANUAL AERIAL 

690 CASSETTE HOLDER 

704 M SPORT SUSPENSION 

708 M-SPORT LEATHER STEERING WHEEL II 

915 nur Boden konserviert 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pole siia tükk aega vaadanud ja neid 3 masinat vaadates pidin peaaegu minestama, raisk, piltidelt jumala ägedad. Mis hinnaga see hall oli? Ja ei saa aru miks selle leedu osas nii tundlikud ollakse? Kui masin meeldib ja ilus, siis jumala poogen mis autoturud läbi käinud on. Neid leedu turult toodud saksa masinaid on küll ja veel ning omanikud rõõmsad et masin ikka saksast ja mitte leedust :) Kabeda välimusega E30, kui väga kirvest ei küsi, müüb ikka väga ruttu.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Inimesed kardavad leedut nagu kulutuld :D meedija kaudu ja kes niisama sealt miski romu ostes vasta pükse saanud siis sellest ka se leedu kartus,ei oskagi sellele õiget nime panna. 

Isegi mitmeid autosid leedust toonud ja pole probleeme.

Samuti tõin ühe e30 cabrio ja paiskasin müüki. Et aga omajalapeal sealt koju sõita pidin võtma leedu transiidid ja hiljem müües oli paljudel paanika et näe auto on leedust toodud,olgugi et ta leedu teedel sõitnud pole vms seal arvel olnud.(samuti arkis läeb kirja päritolu maa et leedu)  

Ise rumal olles võid osta ükskõik mis riigist palju hullema roima omale ja se leedu teema liialt üle paisutatud,vähemalt minu arvamus aga nuhh keda see ka kotib :D

 

Muudetud , muutis extreme327
Kirjavead
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See on kõik inimeste kivinenud eelarvamustes kinni. Üks tuttav vanamees raiub nagu rauda, et saksast ei saa autot tuua, kõik mootorid on kohviks sõidetud kiirteel. Vot hollandist tuleb tuua, neil pole kiirteid. Samas ostis ise Dalingerist (!) Passati, millel rool oli reaalselt tükkideks murenenud ja kõik muud viited suurele läbisõidule, odo ilusti 180 000. No ja ei usu, et võibolla ei pruugi ikka päris õige LS olla. Lihtsalt mõttetu on mõne asja osas inimestega vaielda, igaüks usub seda mida tahab. Kurb, et ausat autot ei õnnestu müüa nii lihtsalt kui mõni rahvalegendi asi kokku langeb - st läbisõit üle 250 000, päritolu midagi peale itaalia, saksa, belgia, hollandi või liikluskindlustuse minevikus mingi väiksemgi kõks kirjas.

 

Loll saab kirikus ka peksa, kogu jutt lühidalt kokku võtta :D

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

S*tt lugu, aga mul pole ikkagi valikuid - kui oleks nende peale sattunud enne keevitusprojekti, oleks ostnud silmagi pilgutamata (müüdi hüpermegakiirusel maha ka) , kui neil kupeedel rooste vähegi kriitikat kannatab/s. Oma sinise oleks võind rahulikult lisaks seina äärde jätta. Piltide peal on muidugi kõik ka vähe ilusam. Antud juhul ei kannata ühe projekti pealt teise peale hüpata, siis peaksin oma sinise Eixile kulude katteks ära kinkima :) sel juhul võiks juba midagi muud ka vaadata :) 

Muudetud , muutis Midaasja
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus