Hüppa postitusse

Huvitavad pakkumised müügiplatsidel


callaway

Soovitatud postitused

6.12.2018 kell 17:57, JTL ütles:

http://eng.auto24.lv/lietoti/bmw/318/1895894
Siin juba kirjas, et broneeritud :D

 

Kuulutuse järgi vaadates peaks tegu olema täpselt sellega, mida ma otsin. Paraku olen eelkõnelejaga nõus, et 4a vanad pildid, TÜV ajalugu ja isegi hind eriti usaldust ei tekita. Aga mine sa tea, vbl kui kontaktandmed uuesti nähtavaks muutuvad, lähen Viljandimaale vaatama.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuulge - selle viimase, piltilusa 316 Touringu puhul on hinnalipik alla 3k ja tal pole ühtegi märget rooste kohta ühegi TÜV raporti puhul. Need reguleerimata ja/või mittepõlevad laternad ning mitterahuldavalt töötanud pidurid pole küll mingi näitaja. Nende vigade parandamine on taskukohane kõigile, lisaks ka mõistlik. Auto ise on ju komplektne, kui ta kere päriselt ka enam-vähem on, siis ta pidigi "broneeritud" või müüdud lühikese aja jooksul saama.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Miks tal on hinnalipik alla 3k? :) Kui vaadata teisi müügisolevaid eksemplare, on ta piltide järgi ju selgelt siledam ja komplektsem selle hinnaklassi võrdluses. Omanikuvahetus 2018. a alguses paneb ka mõtlema, et miski ehk ei ole nii ilus kui 4 a vanadel piltidel. Kas sa ei teeks uusi pilte, kui enda pilli müüki paneksid?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tanel_P, kasutatud autot saab siiski hinnata vaid kohapeal. Ma elan tegelikult väga kaasa su ostuprotsessile, aga nagu ka teises foorumis kirjutasin - kui sa riske ei võta, kohe ei reageeri, siis keegi teine võtab need riskid ning reageerib. Isiklikult ei tea ma tõesti midagi selle auto kohta, ei piltide tegemise aega ega omanikuvahetuste ajalugu. Sina tead ja mulle tundub, et see ei aita sind mitte kuidagi edasi :)

Võta iga uus kuulutus ette ja mine käi kõigepealt kohapeal ära. Peale autoga tutvumist, kui ta meeldib ja tundub kena, võta telefon välja, vaata LKF ja MNT.EE üle. Ja küsi siis otse müüjalt kohapeal. Edasi saad juba otsustada.
 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei oska otsida, samuti mitte viidata, aga Facebookis ühes kuulutuste grupis oli üks beezh E30 kupee, 4-cyl, punaste kapslitega replica-BBS'dega. Kas sa seda nägid?
Soovitan lihtsalt, et kui midagi näed, siis jookse. Kui on hea, siis ülehomme enam ei pruugi saada... :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

1 tund tagasi, sysi ütles:

Ma ei oska otsida, samuti mitte viidata, aga Facebookis ühes kuulutuste grupis oli üks beezh E30 kupee, 4-cyl, punaste kapslitega replica-BBS'dega. Kas sa seda nägid?
Soovitan lihtsalt, et kui midagi näed, siis jookse. Kui on hea, siis ülehomme enam ei pruugi saada... :)

 

Olen kursis. Seal hind ikka vähe teine. Ma hoian kõigil FB gruppidel ka silma peal.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

2018-12-7 kell 19:53, Tanel_P ütles:

 

Kuulutuse järgi vaadates peaks tegu olema täpselt sellega, mida ma otsin. Paraku olen eelkõnelejaga nõus, et 4a vanad pildid, TÜV ajalugu ja isegi hind eriti usaldust ei tekita. Aga mine sa tea, vbl kui kontaktandmed uuesti nähtavaks muutuvad, lähen Viljandimaale vaatama.

Minumeelest on müüa toonud nii mõnegi e30 Eestisse müügi eesmärgil, proovi ehk ühendust võtta müüjaga ja ehk saab sulle abiks olla e30 ostul. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

6.12.2018 kell 17:50, rlend ütles:

Kuulge, foorumlased, selgitage mulle lollile sellise müügitegevuse mõttekust/majanduslikku kasulikkust. Ma olen ka Autoscoudi ja Mobile pakkumised läbi vaadanud, isegi excelisse pannud ja mul on tekkinud mingi arusaam, mida enamvähem korralik E30 Saksamaal maksab. Kui lingil viidatud E30 toodi 4a tagasi Saksamaalt ja ta seisukord oli selline, nagu piltidel, siis ilmselt oli isegi Saksast ostmise hind kõrgem kui 2790 eurot. Ükskõik kustotsast vaadata läheb Saksamaalt toomine ja Eestis registreerimine ca 1000 eurot maksma. Mismoodi 4 a hiljem samas seisukorras (müügipiltide järgi) on võimalik, et auto on väärt vaid 2790 eurot? Btw, auto juba müüdud. Samal ajal küsitakse mujal Eestis suvaliste saanide eest 3000+ eurot...

Muudetud , muutis Tanel_P
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Need on need samad kuulsad Nuia ärimehed, saadakse Saksast odavalt kätte, siin käib kiire pahtel-värv-poleer-pesu ning ongi kirikuõpetaja auto valmis. Nende erinevus lambiste kohalike ärikatega on selles, et tehakse lihtsalt ilusaks, vähe uuematel roigastel käib ikka pahtel-värv-mtech stanged- 18/19 valuvelg ja tümakas. :D

  • Kurb 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus