Hüppa postitusse

Meie kunagised E30-d


Lauri1

Soovitatud postitused

320i 610 aop

http://www.carrating.org/car.php?5412

sai omatud mingi 2 aastat peale ostu sai mingi 4 h sõitu ja siis käis klapp pähe :D

siis peale seda kestis mingi 2 aastat mootorivahetus :( myysin sõbrale maha kes pani uue radika peale ja tuiskas tallinna tänavatele sellega.viimased andmed autost on et oli kuskil pärnukandis ja myydi varuosadeks.

Juppideks läks too eelmise aasta mai lõpus. Käisin Pärnu kesklinnas ühes hoovis juppe maha keeramas. Minu autos on sealt rool, el. katuseluugi süsteem terve kupatusega, uksepolstrid, käetoega tagaiste ja igast muud pudi. Minumeelest see kere teab mis hull polnudki, kuid omanik läks sõtta ja ei viitsinud vist teemat arendada enam.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...
minu kunagine kuut.

ary1.jpg

kuudi kohta sooviks inffi ka , kui keegi teab midagi,tadaolevalt tartu kandis kuskil,nr märk 441ary

bemm.jpg

Tartus võib seda sõitmas näha nüüd. Tasapisi olen teda korrastanud aga veel palju teha.Võiksid privaatsõnumiga mootori kohta infot anda .

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

1d473544976.jpg

045ajo 316

1d475099587.jpg

316 aut.

must.JPG

320i 320 asc , pilbasteks.

A466r2U6A51196o331q5.jpg

2.7 viskasime minem aja vahele lendas m10b18. Kahjuks olid toona juba karbid ja põhi läbi.

1003509g.jpg

318i , kere oli igati viisakas , aga kahjuks 1 lansekas oli vist pauku saanud ja hakkas kereküllest irduma. keegi tegi sellest vist projekti , aga jäi pooleli ja lendas metalliks.

2 rulli on veel olnud , aga kahjuks ei leia enam nendest pilte.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...
755 TCE on 1.6 mootoriga vähemalt mina ta sellisena sain ja sellisena minu käest ka läx

auto siis nüüdseks minu käes. mootor on nagu passis kirjas 1.8 aga ainukse apsuga et nüüd on m40. auto muidu täitsa sõidukorras nüüdseks vähemalt. ostes oli küll natuke nutune. aga jah auto on alles ja tihedamalt liikvel saab seda autot näha tuleval aastal;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
ega keegi praegu ei tea mis on saanud sellise numbriga autost nagu 841ANV, kunagi neli aastat tagasi sai sellisega sõidetud:P

Paiknes saaremaal päris pikka aega ja sealt läks edasi pärnu kus ostja arvas et üritab sellega rada sõitma hakata, mingi aja pärast müüs sama tegelane seda varuosadena. Ei tea täpselt kas lõppes ka varuosadena või müüs kogu komplekti edasi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Tundub, et see on õige koht kust uurida. Otsin taga oma kunagist Rullikat. Reg. märk 730 AJU ja autoks ise oli 318i coupe aastat pakuti talle erinevat. Üks väitis, et 84.a ja siis liikusid jutud, et masin ikkagi 86.a . Niiet kui keegi oskaks midagi selle masina kohta rääkida siis oleksin väga tänulik. Dokid siiani minu nimel. Viimane päring näitas sellist asja http://195.80.106.137:9050/soidukiPiirang.

Pildimaterjli kahjuks pole säilinud.

Ja teine auto millest tahaksin tead a on 318(karpa) väljalaske aastaga 1985. Sedaan kerega ja homemade küljelaienditega.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

730AJU

Mark: BMW

Mudel: 318I

Esmane registreerimine: 02.01.1984

Kehtivad ülevaatused: Korraline (kehtib kuni 12.2006). Sõidukil puudub kehtiv korraline ülevaatus.

Piirangu liik Piirangu seadja Piirangu seadmise kuupäev

Käsutamis keeld ENNO KERMIK, KURESSAARE KOHTUTÄITUR(28.03.2008 NR 180/2007/1069) 03.04.2008

Vastus sisaldab kasutus-ja käsutuspiiranguid. Vastus ei sisalda teavet sõiduki tagaotsimise kohta.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

730AJU

Mark: BMW

Mudel: 318I

Esmane registreerimine: 02.01.1984

Kehtivad ülevaatused: Korraline (kehtib kuni 12.2006). Sõidukil puudub kehtiv korraline ülevaatus.

Piirangu liik Piirangu seadja Piirangu seadmise kuupäev

Käsutamis keeld ENNO KERMIK, KURESSAARE KOHTUTÄITUR(28.03.2008 NR 180/2007/1069) 03.04.2008

Vastus sisaldab kasutus-ja käsutuspiiranguid. Vastus ei sisalda teavet sõiduki tagaotsimise kohta.

Swellest olin teadlik jah aga huvituksin just auto asukohast ja käe käigust. aga nagu Jarx väitis siis on selged püildid sellega. Tänud tähelepanu eest siiski

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Tere, oskab keegi öelda miskit minu esimese rulli kohta, nr märk on 684 TDC, läks ta minu käest kasutaja ''sild'' kätte ja sealt edasi on ta ka müügis olnud vist 2 korda(lisatud mingi aluriffel karterikaitse, jäärada vist paugutaud). kui kellegil infot on kas enam eksisteerib või on juba pilbasteks sõidetud või metalli viidud

ei oska seda pilti siin lisada, ei ole lubatud kasutada seda faililaiendit

http://album.ee/album/292468/50098010

Muudetud , muutis hondamtx
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 5 nädalat hiljem...

Väga rets teema.

Mu vanematel oli kunagi 1997-2000 aastal 325i pre-fl sedaan, hõbe, automaat, LSD-ga nr: 640AKB. Ega keegi tea sellest?

Müüdi tagalaksuga maha. Mingi narkoärikas vuras sellega politseidel eest pidevalt. Oli politsei parklas, aga kuhu see edasi müüdi ei tea.

Ise sain selle autoga esimesed E30 elamused. Sel ajal tundus masin tohutult nobe.

ütleme ausalt, vahel pätsasin autot vanematelt. Teada ei saadud! Hea, et puusse ei ajanud.

Muudetud , muutis kasparius
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Väga rets teema.

Mu vanematel oli kunagi 1997-2000 aastal 325i pre-fl sedaan, hõbe, automaat, LSD-ga nr: 640AKB. Ega keegi tea sellest?

Müüdi tagalaksuga maha. Mingi narkoärikas vuras sellega politseidel eest pidevalt. Oli politsei parklas, aga kuhu see edasi müüdi ei tea.

Ise sain selle autoga esimesed E30 elamused. Sel ajal tundus masin tohutult nobe.

ütleme ausalt, vahel pätsasin autot vanematelt. Teada ei saadud! Hea, et puusse ei ajanud.

Sellist autot ei ole registris enam, arvatavasti ümbertöödeldud juba.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus