Hüppa postitusse

Meie kunagised E30-d


Lauri1

Soovitatud postitused

mnjaa,ma võiks oma haininad nii viisi ritta panna,aga se pole se foorum :wink:

kasutaja kuksil on väga hardcore cv e30 osas...

olen omanud üht e28 sat millel olid kella tasutad filmi scream teemalised,ning se on olnud kõige custom tuunitud bmw mida olen omanud :D

kuna numbrid olid nihkes siis oli filmihuviline tuunija üritanud seierite väänamisega kõik korda saada

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No kõik mu eelmised e30 said ostetud tegelikult eesmärgiga neist viimast võtta ja hiljem lihtsalt manala teed saata.Aga praeguse masinaga ideed muutusid.

Siiski õnnestus mul eelmine aasta korraks omada ka seda e30-et.

Oli mu sõbra vana masin,kes müüs selle maha,aga ostsin hiljem väikse rikkega tagasi müügi eesmärgil.

Tegemist siis 324 td 87a. Number on autol 916 APN. Mind tegelikult huvitab,mis masinast saanud on.Kellegil infot? see kes minult auto ostis müüs selle tallinnasse edasi.

324td.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Vahepeal on siiski leiutatud ka skänner. Nii, et ei otsi siin vabandusi vaid too pildid lagedale! :D

Sai tehtud siis see skännimine enda jaoks ka arvutise

318i siis omasin aastal 1993a.

scan10729.jpg

320i mis oli siis aastal1994-96minu igapäeva liikur.Rohelise ostis sõber ära ja keeras pooleaasta pärast üllekati ja läks jupideks.

scan10732.jpg

sellega sõitsin kõige kauem 1996 kuni 99 kui ei eksi.

scan10731.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

2007 suvi :

BMW 318i Coupe 1985

Oli minu käes : oktoober 2006 kuni detsember 2006.

Kahju... kahju... auto mida siiani igatsen ja ostaks tagasi kui ta on tõesti nii korras nüüdseks nagu räägitakse.

26815250.jpg

BMW 318i 1988

Oli minu käes : detsember 2006 kuni mingi vähene aeg kuni sain oma punase kupee tagasi. Väga väsinud auto oli, aga nägin mingi pool aastat hiljem seda autot kui oli ülevärvitud ja vahel oli uus tõksuta M40. Vene keelt kõnelev noormees oli omanik. Käis vahepeal siit foorumist ka läbi (ei leia enam teemat. Igatahes väsinud auto tehti suht ilusaks ja korralikuks.

76122580.jpg

BMW E30 316iA Coupe 1988

Oli minu käes, mäletamist mööda : aprill 2007 - august 2007

Sai naisele ostetud sõitmiseks, aga kuna naine siiski ei jäänud sellega rahule siis mingi aja sõitsin ise ja lõpuks vahetasin ära. Minu käes oli kõik OK, aga peale müüki hakkas üks jama teise otsa :).

54810660.jpg

Hetkel siis kahe peale sõbraga 325 E (2.5i).

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

to zaddam:

See punane kupee oli pärnust pärit jah ühe naise käest. sõber tõi selle sealt, Peal oli seal 2.0 m20 mootor.sõber alustas m50 paigaldust,aga hiljem huvi lõppedes sattus minu kätte.Hetkel asub auto puurmani kandis.seisab ja ootab paremaid aegu.Õnneks see rõve porrine lagi ja sisu rändas sealt välja ning väline tuuning rändas ka minema.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

1. 2001-2005 PFL 325i 1986a. Esimene auto, mis minu nimele sai. Lõppes vist rahvarallikana(minu käest läks otse rajale, mina veel ei sõitnud), tehnika elab veel edasi mingi muu kere peal.

ladvas021.jpg

2. 2006-2008 325iT 1991a. Alguses pereautoks ostetud ja hiljem rajal otsa saanud. Parim auto, mis mul siiani olnud on. Sõitsin kokku ligi 50000 km. Supper vastupidavus. Kahju, et otsa sai. Äkki õnnestub veel teedel seda kere näha...

hpim2381ss6.jpg

mg6393ju4.jpg

3.2008-2009 325i 1987a. eelmise auto tehnikaga ja sai ka rajal kasutatud. Peaaegu võis rahule jääda lõpuks. Praegu ei teagi mis temaga tehakse, läks Rapla kanti kuskile. Väidetavalt treenitakse noori motohuvilisi(keegi sealtkandist võiks rääkida kes teavad midagi).

09061187919efconn7.jpg

4.2009-2010 Viimane, kuid mitte vähem tähtis siis :) 318 Design Edition. Seal siis juba 3,5l moto vahel ja kuskil Lõuna-Eestis:

hpim5619.th.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Terv.

Sai siis 2010 ka endale esimene (korralik) rull toodud.. ostsin ta tallinnast.. Kuulutuses seisis uhkelt et 323... Praeguseks selgunud et tegu hoopis 325e ga... ( 2,7 mootor, 51 mm püstakud, jne ) Ajalugu on kahtlane antud isendil ... Dok on siiamaani 323.. ja LKF annab antud vin koodiga 6 pauku .. neist viimane oli 2004 tagant otsasõit.( siis maksti autoeest 17 k välja .). Nii et siit abipalve.. kui keegi on seda pilli näinud/ teab sellest midagi v tunneb ära numbri siis ootaks mingit infi masinakohta :) !!

http://fotoalbum.ee/photos/jyrxixx/sets/1130943

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

320i 610 aop

http://www.carrating.org/car.php?5412

sai omatud mingi 2 aastat peale ostu sai mingi 4 h sõitu ja siis käis klapp pähe :D

siis peale seda kestis mingi 2 aastat mootorivahetus :( myysin sõbrale maha kes pani uue radika peale ja tuiskas tallinna tänavatele sellega.viimased andmed autost on et oli kuskil pärnukandis ja myydi varuosadeks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus