Hüppa postitusse

Meie kunagised E30-d


Lauri1

Soovitatud postitused

Marko, ma vist peaks ka seda inimest teadma, kellele see auto kunagi kuulus(ega ometi Oll)? Minu valgel oli ka RF-i sumps all(RF- RaceFace), lisaks oli mul ka strut peal, mille samuti mulle Mihkel tegi(RF). Sumpse oskas küll hästi teha, hääl oli väga, st. väga kuri :respect: kasutajal Face oli ka kunagi tema poolt tehtud vidinaid ja isegi ühe auto ostis temalt ära, lisaks ju Cabrio mootor(Snitsel S3 vms.) on Mihkli vana. Mäletan seda kapoti triibuga autot väga vanast ajast ja kahtlen, et enam eluloom on. Isegi tollal(6-10) aastat tagasi oli see minuarust mitte just eriline maasikas :P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...
  • 1 kuu hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...
  • 1 kuu hiljem...
  • 5 kuud hiljem...

Marko, ma vist peaks ka seda inimest teadma, kellele see auto kunagi kuulus(ega ometi Oll)? Minu valgel oli ka RF-i sumps all(RF- RaceFace), lisaks oli mul ka strut peal, mille samuti mulle Mihkel tegi(RF). Sumpse oskas küll hästi teha, hääl oli väga, st. väga kuri :respect: kasutajal Face oli ka kunagi tema poolt tehtud vidinaid ja isegi ühe auto ostis temalt ära, lisaks ju Cabrio mootor(Snitsel S3 vms.) on Mihkli vana. Mäletan seda kapoti triibuga autot väga vanast ajast ja kahtlen, et enam eluloom on. Isegi tollal(6-10) aastat tagasi oli see minuarust mitte just eriline maasikas :P

Siis oli ta omadega suhteliselt otsas.Ega jah, tänaseks päevaks on ilmselt see sulatatud ja tehtud renoole uksed ja tagaluuk. :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere,

oskab äkki selle pilli asukohast midagi rääkida. Seda on nähtud paar korda Tallinnas Nõmme kandis liikumas, aga edasised andmed puuduvad. Mootor 1.6 bensukas. NR 991 AJU. Auto siiamaani minu nimel, ja juhuslikult leidsin ka selle varuvõtme mida ma kunagi müües ei suutnud üles leida. Ehk on veel elus kusagil.

01112010484.jpg

01112010477.jpg

01112010478.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...
Tere,

oskab äkki selle pilli asukohast midagi rääkida. Seda on nähtud paar korda Tallinnas Nõmme kandis liikumas, aga edasised andmed puuduvad. Mootor 1.6 bensukas. NR 991 AJU. Auto siiamaani minu nimel, ja juhuslikult leidsin ka selle varuvõtme mida ma kunagi müües ei suutnud üles leida. Ehk on veel elus kusagil.

se 991 aju liikus jah kunagi nõmme vahel ja numbrimärk oli ka sobiv selle juhi sõidustiilile...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus