Hüppa postitusse
  • 0

Tagasillatala kõver?kardaan jookseb imelikult sisse


xhenrix

Küsimus

Tere,

 

Mul on selline mure, et autol tekib 60-85 vahel sisse imelik vibra. Tunne on nagu kardaan tõmbleks all.

Viga tekkis m20b25 paigaldusel ning pärast sillatala pukside vahetust.

Kardaane olen proovinud 2te ning olen kardaani all ka erinevatesse asenditesse sättinud (taskaalu) aga ei aita.

Tugilaager on uus.

Samuti lendavad mul autol KÕIK diffrid laiali väga kiirelt (4diffrit 3000-4000km).

 

Endale tundub et autol võib olla sillatala kõver. Panen illustreeriva pildi sellest kuidas jookseb kardaan diffrisse.

Punane ring märgistab minu kardaani asukohta ning hall on pandud siis keskele ehk nagu mina eeldan et kardaan peaks jooksma.

 

 

post-1652-0-11931500-1368610957_thumb.jp

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 10 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Ratastest tegin pildid, mõõtsin ka ratta kaugust. Kaugust mõõtsin karbil oleva astme kohast.

Juhipoolne ratas 6,5cm vahega ja kõrvalistuja 7cm vahega.

Põhja alt hetkel ei saa pildistiada.

 

Lisan ka pildi sillast, mulle tundub, et seda saab põhjustada vaid diffri osa kõverus?

e30_rear_subframe_bent.jpg

post-1652-0-98239500-1368613008_thumb.jp

post-1652-0-70751900-1368613022_thumb.jp

post-1652-0-82572500-1368613028_thumb.jp

post-1652-0-15941200-1368613035_thumb.jp

Muudetud , muutis xhenrix
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

sain uue sillatala... Sellega on differ samamoodi....kardaan jookseb sisse ikka vasakust ülemisest nurgast. 

Samas tundub loogiline et diffripuks läbi olnud ja kinnitusplekki painutanud.

Muudetud , muutis xhenrix
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Diffripuks ei mängi mingit rolli diffri asetuses tala suhtes. Kui sa nüüd võtad selle diffri ette ja sinna peale vaatad, siis saad ise ka aru, et see ei saagi keskel asetseda tala suhtes.

 

Ma mõtlesin pigem seda, et kardaan jookseb sisse (auto ninast vaadates) vaskaust ülemisest nurgast. diffri puks sel juhul taga paremal üleval nurgal. Tundub, et kui puks oleks pekkis ja järgi annaks ning tagumine parem nurk alla vajuks (minna andes) siis juhul kui tala plekk painduks, liiguks kardaani sisenemiskoht, vaskule üles. :)

diffripuksi asukohta näen ise ka ;)  

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus