Hüppa postitusse
  • 0

Kiire küsimus M30B35 mootori kohta


Dreamon

Küsimus

       Tere

 

 Mure selline, Plokikaane taga küljel (salongi pool) jahutusvedeliku toru mootoril m30 b35  mis peaks olema siis ringluses ja suundub salongiradikasse kui ma ei eksi ? e34 ja e32

 Kui nüüd mootor e30 peale panna siis pannakse sinna kork peale. Rikutakse ringlus?

  Küsimus siis selles, kui see kinni panna siis 6 silindril ei ole enam nii head jahutust ?  Kõvasti pähe anda võib 6 silindri juurest kaan otsad anda kui ma ei eksi. Kui see toru nüüd taastada siis peaks ta suunduma salongiradikasse ? Kas ka jahutus muutub paremaks ?

   Loodan, et saite kiirelt kirjutatud ja segasest küsimusest aru.

Muudetud , muutis Dreamon
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 5 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Kui nüüd võtta pikk  kauss nagu nt samasuur kui r6 plokikaan, kui sa pumpad eest otsas jahutusvedelikku  ( silindrid kõik samakuumad) siis ainakuumemaks ta läheb liikudes tahapoole,1 silinder on jahedam kui 6 silinder. eriti veel kui võtta ringlusest ära viimane toru või ei mängi see nii suurt rolli? Teoorias annab seesama toru kui ta on ringluses parema ja ühtlasema jahutuse või ma eksin ?

Või mu teooria petab mind? :D

Muudetud , muutis Dreamon
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus