Hüppa postitusse

Liikmete haridustase?


FilippGeorgUus

Soovitatud postitused

Keskkonnateaduse alal rakenduskõrghariduse esimene aste käes juba mõned aastad. Magistrisse astusin ka, sain poole pealegi kuid elukoha vahetus ja muud asjad segasid plaane nii, et too jääbki vist pooleli :D

 

Päris ehtsaks bemarivennaks end ei pea, pigem seostub mu vaimne puue kõigi vanakooli sõidukitega :)

Muudetud , muutis GTA
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...

Jah, nagu näha siis siiani veel seostatakse imbetsillsust ja BMW-d mis on kohati ikka veel päris naljakas, kuna ei osata siiani näha, et igal lubadega/lubateta inimesel on õigus valida ükskõik millise masina vahel kui ta tahab endale midagi soetada. Kui ta valis baieri toodangu, siis on see tema valik ning kätt ette panna on vale, sest kes on keegi otsustama tema elu üle. See, kuidas tema käitub liikuses või mujal, sõltub temast endast ja kindlasti kui mõjutatav ta on, kas ta huligaanitseb või sõidab rahulikult. Võttes konkreetse "rullnoka" arvesse, siis ilmselt on tegemist inimesega kellel võib tõesti olla madal haridustase aga ei pruugi, pigem asi selles, et puudub piisav kogemus liikluses ning ammuilma korratud asi korrakaitsjate poolt, et enda võimete ülehindamine. On olemas ka inimesi kes saavad oma eluga ideaalselt hakkama, omades madalat haridustaset( ei väida seda, et ärge käige koolis, koolis peaks ikka käima, tuleb kasuks), ning seal kõrval omades ka BMW-d ning ei päädi korrakaitsjate tähelepanu sõites vana klassikalise rullikaga(kuskil oli isegi neid nimetatud tabletikateks :D) Inimesed on erinevad ning neid ühte patta sumada automargi järgi on ikka minu meelest väga vale ning kitsarinnaline. Palun vabandust aga see on puhtalt minu arvamus ning keegi ei tohikski olla sellest liigutatud väga. Ning mainiks veel, sinna on veel väga pikk tee, et vanad baierilased saaksid endale hea maine. 

Endal mul kutsekeskharidus pooleli autotehniku erialal ning rullin ikka veel rõõmsalt oma tuuringuga liikluses, teine sedaan ootamas oma järge millal naasta taas liiklusesse. Õpilasel on natuke keerulisem ülal pidada sellist aparaati aga kui on tahtejõudu, saab hakkama kõigega. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
  • 3 nädalat hiljem...
  • 3 kuud hiljem...
  • 1 kuu hiljem...
  • 6 kuud hiljem...
  • 3 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus