Hüppa postitusse

Liikmete haridustase?


FilippGeorgUus

Soovitatud postitused

Mitu klassi kooli su proual seljataga on, et ta sellist juttu suudab genereerida? Sama tõene on väide, et kõik blondid on lollid. Olen päris kindel, et siin leidub nii 5 klassi haridusega kui ka väga kõrgelt haritud inimesi.

 

Debiilikuks pole mind veel tunnistatud ametlikult ja koolilõpu tunnistus on mul olemas.

 

 

545989_645764575449238_1071556010_n.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

2 kuu pärast on mul Magister käes :D

 

Samamoodi on mu kursavend siin foorumis täitsa olemas ja sõidab ka e30nega. 

 

 

Lisaks võib TTÜ parklas ringikäies alati silmata mõnda E30-t 

Vist olen su püssi ka näinud seal kui ma ei eksi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Vist olen su püssi ka näinud seal kui ma ei eksi.

 

Täitsa võimalik, hetkel on mul tegelikult viimane semester käsil s.t koolis otseselt ei käi vaid teen lõputööd.

 

Kursavend oma punase sedaaniga käib praegu veel mingeid aineid tegemasl, niiet kui hiljuti nägid, siis tõenäoliselt tema oma ;)  Soovitaks teemalgatajal vb olla neiuga umbes lõuna ajal parklast läbi sõita ja näidata mitu vana BMW omaniku seal koolis käib :D

 

 

Arvan, et me siin oleme nagu tavalised Eesti inimesed ikka, on tainaid, on tarku jne.   Ega ülikooliski tegelikult käib igasuguseid, nii mõnigi rikaste vanemate sunnil vms.  Ei ole kõik mõttehiiglased ühti.

 

Kindlasti on selle eest meie tehnikalased teadmised autodest keskmisest eestlasest vähe kõrgemad (või vähemalt ma loodan nii  :D )

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minul siis keskeri haridus plus Auto tehnik 1 plus Auto elektriku haridus plus lugematud Vag grupi koolitused plus Lisasoenduste koolitused plus ametlik litsents et võin Eesti riigis Kliima süsteeme remontida ja hooldada. Kindlasti on veel koolitusi ms ei meenu kohe ;)

 

 

Minu naine koguaeg sõimab ja teeb maha BMW entusiaste, et nad on kõik tõelised rullnokad, ehk ei ole haridust ja on debiilikud jne. Mind tüütab selline stereotüüpne jutt väga, seega tahakski teada, kas see on tõesti nii?

 

 

Ootame siiani vastust sinu naise Haridus taseme kohta ?

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus