Hüppa postitusse

OÜ Veljemeister - Valuvelgede remont, poleerimine


TaaviR

Soovitatud postitused

Tegeleme valuvelgede taastamisega - sirgestamine, keevitamine, värvimine, poleerimine.
 
www.veljemeister.ee
 
Valuvelgede sirgestamine alates 15e/tk
Valuvelgede poleerimine alates 30e/tk
 
 
Helistada võib Iga päev  09.00 - 21.00
 
 
+372 56 281 116
Saare 14, Keila linn, Harjumaa
info@veljemeister.ee
 
Parimat,
Taavi
Muudetud , muutis TaaviR
Asukoha muutus
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere.

Palju läheks MIM 1900 velgede üle tegemine sirgedamisel aint ? kõik 4 siis.

Umbes ei saa kahjuks hinda öelda. Kui tükki küljest ei võta, tule kohale, paneme pinki ja vaatame kas ja kui palju mingi velg kõver on. Alles siis oskan ma mingi hinna öelda. Kui hind ei sobi, võib ju alati mujale minna :) Töid võtan vastu õhtul kuni kella 21.00 -ni.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Avalda velgede sirgestamise hinnad, saavad inimesed umbmääraselt arvestadagi.

Tartus olen saanud hakkama 30-60€ sirgestamisega näiteks, olenevalt kõverusest ja tulemuse perfektsuse soovist.

 

Muudan postitust ja täpsustan, et minu pandud hinnad on 4tk omad.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Avalda velgede sirgestamise hinnad, saavad inimesed umbmääraselt arvestadagi.

Tartus olen saanud hakkama 30-60€ sirgestamisega näiteks, olenevalt kõverusest ja tulemuse perfektsuse soovist.

Enamustel juhtudel on hinnad kõikunud vahemikus 20-30 EUR/tk. Muidugi kui on vaja keevitada, siis on hind kallim.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere

 

Kui kallis on valuvelgede rantide poleerimine. Veljed on sirged, lihtsalt lakk on praguline.

 

Olen seda tegelikult teinud oma eelmistel autodel nn traditsioonilisel viisil tõstes auto maast lahti, aga huvipärast täitsa küsiks hinnapakkumist

 

Velged on sellised 15 tollised RH Classic, laius ca 7 tolli

 

 

2m7ylh4.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere

 

Kui kallis on valuvelgede rantide poleerimine. Veljed on sirged, lihtsalt lakk on praguline.

 

Olen seda tegelikult teinud oma eelmistel autodel nn traditsioonilisel viisil tõstes auto maast lahti, aga huvipärast täitsa küsiks hinnapakkumist

 

Velged on sellised 15 tollised RH Classic, laius ca 7 tolli

 

 

2m7ylh4.jpg

 

 

Tere, 50 EUR/tk. Tulemust näed koduleheküljelt tehtud tööde alt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...

Milline see clubi pass v'alja n'aeb ,mulle pole keegi seda v'aljastanud :w00t: . V6i olen ma kellelegi pildi unustanud saata :afro: .Velg peab olema siis nagu aru saan ikka ilma rehvita et aru saaks selle sirgusest. :whistle:

 

Tere. Velje kõverusest/sirgusest saab aru ka siis kui rehv on peal, aga muidugi mitte nii hästi, kui rehv maas oleks. Meil on koha peal ka võimalik rehv maha võtta kui peaks huvi olema. Üldiselt on ikka mingi tõend erinevatel autoklubidel, aga vb siis mitte kõigil. Ei oskagi muud alternatiivi välja pakkuda kahjuks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 5 nädalat hiljem...

Mis hinnaga velgi värvite  tk ? Eeltöö ka siis teiepoolt ?

 

Püstoliga värvides metallikvärviga 50-70 EUR/tk ja kroomvärviga 70-110 EUR/tk.  Pulbervärv al. 100e jooks (spetsiaalse pahtliga peidetakse ka äärekivikahjustused).

 

Jeepi velgi oli hea teha? :D ise neid samu teinud korra 2008/2009 kandis vist

No ütleme nii, et kui ma esimese veljega poole peale jõudsin, siis kirusin omaette, et sai liiga odav hind tehtud. Aga peale teist velge läks asi väga kiiresti juba. Sain vajalikud nõksud ja vahendid kätte :D

Muudetud , muutis TaaviR
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...
  • 6 kuud hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Julgen soovitada!

 

Astusin läbi, küll pisut väiksema murega - 9tollistele värskelt värvitud velgedele rehvid peale tõmmata ja tasakaalustada. Tavalistes rehvitöökodades on mul pea alati midagi nahka keeratud (nende leib on siiski 195/65 prott plekkveljega) ja seetõttu olen üsna umbusklikuks muutnud :D Kuid täna läks kõik libedalt ja näha, et inimene pingi taga oma tööd oskab :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 8 kuud hiljem...

Nii. Olen üle poole aasta juba sirgestamisest ja poleerimisest eemal olnud. Nüüdsest on olemas isiklik sirgestuspink mis sai uuena tellitud ja töö läheb edasi. Asun uuel aadressil: Männiku tee 106B. Uus info esimeses postituses.

Muudetud , muutis TaaviR
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 kuud hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus