Hüppa postitusse

M: E30 335ix mootor, 384hj/606Nm


Andry

Soovitatud postitused

Müüa ülelaetud M30 3,5 mootor mis sobitatud e30 ix kerele.

Võimalik paigaldada ka E28, E30 teised kered ja E34.

Komplektis : mootor, turbo, kollektorid, downpipe jpm.

Kaasa ei saa aju, coolerit, wb lambdat ja pihusteid.

Auto on igapäevases kasutuses seega võimalus vaadata kuulata. Asub Tallinnas Laagris.

Fotod mootorist :

mootor1.JPG

mootor2.JPG

Dyno tulemused on mõõdetud TKTK stendis.

Sel suvel sõidetud :

0-402 m : 12,80 @ 186 km/h

0-1 miil : 255 km/h

Hind 10000.- eek.

Kuna mina pole müüja, siis palun pöörduda otse müüja poole.

Kontakt:

Kristjan

55564806

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...
Külaline fiziks

selle mootori võimsus antud hetkel ja väljaöeldud hinna eest on ju täpselt 0hp! mis võimsusest ja teise mootoriga võrdlemisest me räägime kui alustades ajust on rida vidinaid puudu üldse :shock:

räägi parem, mis need puudu olevad jupid reaalselt maksma läheks kui eraldi juurde osta tuleb poest?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ei saa aru mis siin imelikku on? Kui mootor 380 jõudu tõmmanud siis miks ei tohiks seda ära märkida?

Ma pole küll spetsialist antud vallas aga julgen pakkuda, et puuduolevale läheb ca10k ära küll, kui endal midagi olemas pole või käppa kusagil uksevahel ei juhtu olema.

Vanema MS saab kätte ca 190-200 euri eest, Oleneb mis aju kasutatud on ja kui palju sealt mootorilt koos ajuga veel andureid ja juhtmeid maha kaob. Kui sama aju kasutatud ja ülejäänu alles jääb saad selle aju hinnaga + seadistamise hind. Kui uue mootori juhtmestiku pead vedama siis läheb juurde

Odavama, mingi teise auto cooleri saad hea diili korral 70 euriga kätte, kui midagi paremat tahad või erimõõtude järgi siis läheb kõvasti kallimaks.

uute wb lamda komplektide hinnad ca 200 euri, kasutatuna eriti ei liigu ja poleks vist eriti mõttekas ka kasutatud osta.

Sinna vähemalt 400seid pihusteid vaja, kui veab siis ca 200 euriga võib kätte saada. Kui raha rohkem oleks tark veidi varu ka jätta, 5-600cc pihusteid vaadata pigem.

Lisaks veel igasugu pudi-padi millele raha läheb rohkem kui ise usud.

Orig 3.5 sidurile ilmselt 600nm eriti ei meeldiks, oleks mõttekam midagi kangemat vaadata.

Minu väljatoodud hinnad ka sellised suht minimaalsed ja äärmiselt optimistlikud, kui kohe ja kiirelt vaja siis nii odavalt välja ei mängi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline fiziks

suur tänu kokkuvõtte eest, seda teada tahtsingi :)

ära mainimise kohta ma ei ütle midagi halba. minu point oligi see, et kuigi täiskomplektis (mingite teatud osadega) ta võib olla selle jõu ära tõmmanud siis kui asi müüki enam täiskomplektsena mitte ei lähe, pole ka mõtet rääkida hinnavõrdlusest "mõne muu analoogse võimsusega mootoriga". kuivõrd varieeruvad uuesti komplekteerimisel ju mõlemad, nii hind kui ka lõplik võimsus :wink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

loomulikult oleneb palju seadistamisest ja ka seadistajast. Ma ei usu, et erinevate progeajude vahel on suured vahed kui silmas pidada mootori võimsust. Seal on küsimus on rohkem kasutajamugavustes ja lisavõimalustes.

Need numbrid näitavad vähemalt seda mida sealt on oodata sellises mootori konditsioonis ja kui mootoril on sees just need kolvid, just see turbo, ehitatud just see kollektor. Müüja võib näidata ka dünograafikut ja rääkida millise rõhu juures oli milline võimsus.

Pealegi kui on huvi, siis nagu kirjutasin müüja pole foorumi kasutaja, võta ühendust ja mine kohale tuvuma.

Head uut aastat soovides

Andry

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus