Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
randos

BMW 320 '90 - randos

Soovitatud postitused

Pidasin silmas seda, et sellistele kohtadele pakkude, tungide ja tõstuki käppade allapanek on selle koha surm, varsti on mäda taga, enamus masinatel ja e30 on nii. Kui sa väheke süvened ja uurid, küll aru saad :wink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Väga ilus auto,kui ma ei eksi siis see auto mingi aeg tagasi oli toodut Saksamaalt.

Tahaks teada et kas istmed on ka Peugeot oma? :D

Nii..mis veel...veljed ka ilusad ja madaldusega palju parem kui oli ennem! :lol: edu autoga!

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui ma õigesti mäletan, siis toodi auto sealt 2009 suvi, minu käes alates 2010 sügis. Nuh tegelikult see ongi peugeot, vahetasin märgid ringi. :D Aga tegelikult, eks need istmed tehti ikka rullikale, ei prantsuse jama :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

tahaks ka siukest salongi nagu sul...mulle ei meeldi need tavalised istmed ja see taga diivan...sul on normaalne diivan :lol:

kust said ? eixi köest wä? :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Esimesed istmed temalt jah, tagumise seljatoe sain mujalt, see pre FL oma, FL käetoega ei leidnud kuskilt. Peatoed pookisin ise külge, eelmiste esiistmete omad. Ja siis nahk peale ja ei midagi keerulist, oligi olemas :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sinine rada jäi maha, seal kus sõitsin. :lol:

Tegelt hullu polnud, palju raskem oli sinna põllule saada ja sealt ära tulla.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Hing ihkab midagi värskemat ja säästlikumat. Aga puudub võimalus ja vajadus, et see hobi autoks jätta ja igapäeva sõiduks teine kõrvale võtta. Autol muidugi hind kõrge ja eriti väga ei usu, et sellega ära läheb, kuid vähemalt niisama kõvatajad hoiab eemale ja see kes selle endale osta jõuab, suudab seda ka vääriliselt hoida. Auto seda raha väärt, istu sisse ja sõida muretult, uus õligi sees. Aga kui müümata jääb, siis tuleb paratamatult teine auto kõrvale võtta ja talvepuhkusele jätta. :lol:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus