Hüppa postitusse

K: teeks enne jaani ühe huviliste koosviibimise äkki?


crisp

Soovitatud postitused

teeme see nädal ära !......mingi kolmapäevane päev võiks olla, neljap see teine sr muidu ! et rocca al mare plats jälle kohtumiskohaks ja mingi 20.00

sorry aga ma linnas tume....kas see on see sama plats mis on saku suurhalli juures??? Kohal olen kindlasti :?: 3 inimest võin peale ka võtta .....

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

KRT!!!!! :evil: :evil: Täna hommikul tööle tulles pani sidur saba....vist survelaager......ei oska öelda, kas saan autoga tulla või mitte, natukene halb on ainult starteriga kohalt minna :?:

kui kast korras siis saab ju ilma starterita ka ära minna, aga võtab aega tiba!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

pean suure kahjuga tõdema, et ma 20.00'ks kuidagi ei jõua....kui siis liitun mingi tund aega hiljem !

ja nii oligi :?:

KOHAL OLID!

kert6

Snoop

wabbit :lol:

tossike

crisp

ja keegi oli veel aga nägu ja siinset nime ei pane kokku....sry

aga kahju, et vähe rahvast.

Kus pilte näha saama ?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kõva :?: 4 autot platsil, 40 tiirutas ümber selle. (<- need kes kohal olid saavad aru :lol: ) aga teinekord võiks ikka rohkem klubilisi ( kasvõi endisi B) ) kohale tulla. näiteks järgmisel üritusel - tossikese korraldatud grilltsill peol kuskil tallinnast VÄLJAS sooviks rohkem e30'neid näha kui seni. ikka telgid, grill ja muidugi ka õlled kaasa ning minek. pole ju vaja nii pikalt mõelda :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kas tõesti vahetas wabbit oma bemmi selle sierra vastu ja maksis peale...issver :?::lol: aint siis oli see tasuv kui seal cossu 2.0turbo vahel aga seda ta kindlasti pole :lol:B)

OT:kuidas tossikese auto edasi liigub muidu 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kas tõesti vahetas wabbit oma bemmi selle sierra vastu ja maksis peale...issver :?::lol: aint siis oli see tasuv kui seal cossu 2.0turbo vahel aga seda ta kindlasti pole :lol:B)

pole ma midagi bemmi vastu vahetanud :lol: see on lihtsalt ehe näide kuidas kolmel inimesel hakkas igav :lol: :roll:

mootoriks on 1,8 karpa ja kulutusi on masinal kõva 400.- eest ja sellele lisandub masina enda hind, seega miks mitte 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus