Hüppa postitusse

Suvine Kokkutulek 13-14 Juuli 2013


m20b20

Soovitatud postitused

Saame kokku 13-14 Juuli, Valgamaal Oore puhke alal nii nagu .

Koha kohta saab lugeda ka siit

Koht asub ligikaudu 20 km  Valgast Võru poole sõita. Kruusateed 4km, aga madalad autod said eelmine aasta vigastuste vabalt hakkama :)

 

Kohapeal on majad kus on puust voodid 12 inimesele, välikäimlad ja suitsusaun. Telkimis ala on kõvasti ja ujumisrand kohe lähedal.

 

Oleks soovitatav muretseda kaasa grillimistarvikud, kuna kohapeal olev rest ei ole kõige mugavam selle jaoks, ning rahvast on palju(loodame :) )

 

Lihtsad reeglid:

1. Vindisena rooli ei ronita!

2. Hoiame ümbritsevat loodust ja ei künna seda ala üles. Prügi läheb selleks ettenähtud kasti-kotti.

 

Puude eest kandis hoolt kasutaja -Kaido-.

Kui kellelgil on pakkuta suuremat välitelki juhuks kui vihma sajab, siis võib PS`is teada anda.

 

 

Ajakava Laupäev 13.07.2013

13:30-14:00 Koguneme Valga Bauhofi parklasse, Viljandi 80A, Valga.

14:00-14:30 Teeme peatuse Valga Selveri, Rimi või Maxima ees, kuidas rahvas soovib.

14:30-15:15 Sõidame Oore puhkealale

edasi pakitakse asju lahti, grill jne.

 

Pühapäev 14.07.2013

Check out piirangut ei ole :D

 

E30 Communityl on kokkulepe Riigimetsa Majandamise Keskusega kasutada seda telkimisala 13-14 Juuli 2013.

Muudetud , muutis m20b20
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Oore väga okei koht, ainus jama, et nii mõnelegi Tallinna pirtspersele ei kõlba Harjumaalt välja tulla :D

Kus üldse oleks veel selliseid RMK laadseid platse või RMK enda omi? Järv/Meri peab olema. :)

 

Jäärajal sõitmise ära lõpetama ja 316't diisliks ehitama hakkama selle aja arvelt :D Või 325'le pisut keevitust ja värvi enne kokukat :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nonii...mina olen Oore poolt! Koht oli hea, parkimiskohti jagus, magamiskohad olid samuti olemas, kuna oli autotripp siis sõita sai ka normaalselt mõnusa seltskonnaga, lõkkekoht oli olemas, puud olid olemas, varjualune oli ka olemas ning ujumiskoht samuti...õhesõnaga kõik oli olemas ja aeg oli ka ülihea. Ühesõnaga mina arvan, et kui tripiks läheb siis miks mitte sõita lõuna-eestisse...ei pea olema kõik 5min sõidutee kaugusel...Võite panna kirja mina+1..

 

P.S. - Ingvar lubas, et ta seekord nii vara ennast kinni ei tõmba :D

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...
  • 1 kuu hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus