Hüppa postitusse

M: E30, E36, E28, 2002 turbo klaasplastist valmistatud keredetailid


collaracer

Soovitatud postitused

Mul on selline huvitav küsimus, et kas originaal esimeste küljetiibade plasikvariante koopaosast laiemana pole võimalik saada? Asi selles, et arvatavasti 9" Borbet T jääb eest koopasse käima sellisel juhul ja lisalaiendid ette ka väga ei sobiks võimalikult originaalilähedase välimuse säilitamiseks.

 

Madis

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul on selline huvitav küsimus, et kas originaal esimeste küljetiibade plasikvariante koopaosast laiemana pole võimalik saada? Asi selles, et arvatavasti 9" Borbet T jääb eest koopasse käima sellisel juhul ja lisalaiendid ette ka väga ei sobiks võimalikult originaalilähedase välimuse säilitamiseks.

 

Madis

-100 16x9' et15 ja ei kai vastu.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Mul on selline huvitav küsimus, et kas originaal esimeste küljetiibade plasikvariante koopaosast laiemana pole võimalik saada? Asi selles, et arvatavasti 9" Borbet T jääb eest koopasse käima sellisel juhul ja lisalaiendid ette ka väga ei sobiks võimalikult originaalilähedase välimuse säilitamiseks.

 

Madis

 

 Variant on plastiktiiva äär lahti lõigata ja eemale painutada ning siis uuesti kokku liimida. Veidi pahtlit ja ei pea laiendeid panema. Trax-ile vist kunagi tegin ühed tiivad nii.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 11 kuud hiljem...
  • 3 kuud hiljem...

Oleks võimalik saada pilti e30 spoilerist auto küljes? Leidsin pildid :D

Aga need hinnad kindlad või on võimalik saada ka alla natuke? Ja kui palju nt lihtsalt spoilerilt või pagasnikult spoileriga?

Muudetud , muutis Lehiste
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 6 kuud hiljem...
  • 2 aastat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus