Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Mikko

2013 riided, meened, trükised

Soovitatud postitused

Noup. Särgid käisid koguse järgi ja pusadel ei pruugi neid tüüpe enam saadaval olla.

Oli plaanis esmalt uus logo käiku anda ja alles siis stuffi kujundama hakata.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Selleks kevadeks on plaanis vähemal t-särke juurde teha ?

Ei tea kuidas teil, aga minu tsärgi krae näeb välja nagu näritud näts

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sebige mulle logo mida tahate särgile / pusale ning teen asja juhtuma :D  

Mul üks inimene kes drifti poole pealt tiimi asju teeb. (Kleepsud, särgid, pusad jne)

Muudetud , muutis soonikx

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See Mikko otsustatada. Sellised särgid ja pusad oleks vinged, mis siin teemas varasemalt kajastatud. Mikko, kui teha küsitlus, et mis kogustes T-särke ja pusasid keegi soovib, kas siis oleks võimalik kokku panna tellimus? Mis miinimumkogused?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui pusad tulevad nagu eelmisel korral, siis seal pole kogus õnneks oluline. Tikandi ettevalmistustasu on ainult esimesel korral. Teine variant oleks, kui T-särkide asemel teeks sel aastal polosärgid, siis sinna saaks samuti tikandi teha. T-särkidega oli sel aastal üks mõte aga enne ei hakkaks rääkima, kui pole pilti valmis teinud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus