Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Mikko

2013 riided, meened, trükised

Soovitatud postitused

Rohelise kirjaga on need kes maksnud ?
Kui jah siis võid minu ka listis roheliseks teha.

Eile tegin ülekande ära.

Muudetud , muutis Saareoks0

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui kaup käes, siis jääb mul 3 särki üle, oleneb mis mõõdud sobivad paremini ,kas siis xl või xxl.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mul jääb 3 särki üle, ilmselt need suuremad, võin ühe heategevuseks loovutada ,kui olen särgid üle vaadanud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Eix polegi üks õige eestlane siis. Muide, kes särgist ja pusast seekord ilma jäi, siis mul kumbagi 1tk pakkuda L suurusega. Särk aqua ja pusa lukuta must. Ise 190 pikk ja särk jäi natuke kitsaks ja pusa lühikeseks, seega pean omale uued tellima.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mis,kas kõigile särgid väikseks jäänud nüüd ve :) Vaatasin kohe, et suured põkid siin tellivad S ja M suurusi, kui mina väiksemõõduline  võtan xl ja igaksjuhuks xxl :) Hetkel võtsin kapist ühe XXLarge t-särgi, mis ei anna peale esimest pesu ilmselt L mõõtu ka välja.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Mis,kas kõigile särgid väikseks jäänud nüüd ve :) Vaatasin kohe, et suured põkid siin tellivad S ja M suurusi, kui mina väiksemõõduline  võtan xl ja igaksjuhuks xxl :) Hetkel võtsin kapist ühe XXLarge t-särgi, mis ei anna peale esimest pesu ilmselt L mõõtu ka välja.

Vb "põkid" tellisid oma naistele ka särgi.

Särk nagunii UNISEX

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Asi ei ole niivõrd särgis, kui kehakujus. Näiteks mina olen pikem ja kaal suurem, kui Margol ja võtsin M-suuruses särgi ja Margo L-suuruse - minul särk seljas väga priima aga Margol enda oma natu lühike (tema jaoks). Margo L oli ka minu seljas OK. Nii et igaüks võib veel üllatuda. Sirgete õlgadega tüüpidel võib teistsugune see seljas olla.

Naljakas, et mitmed ootasid täna kokkutulekul jagamist, kuid särkide järgi tuli ainult kaks inimest  :blink:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Särgid postis! Kui ma ei eksi, siis kõigil näitas homset kuupäeva, kui kätte saate (SmartPosti puhul).

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Terv, särgid käes, nagu arvata oli siis minu suurusest paar numbrit suurem on seljas hea. Peale pesu tahaks ka ju selga tõmmata veel :)

seega saadaval 3 särki suuruses xl, 2 musta ja üks sinine. Üks neist läheb Margole.

Pusasi saab veel tellida? Kui saab, siis minult saadaval 2 pusa xxl suurusega, uskumatu, aga ma ei tunne selles ennast vabalt ja võiks suurem olla..

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Väga ilus särk, tellisin helesinise L suuruse.

Alguses tundus mega suur kuidagi aga selga pannes väga okei.

Oleks S suuruse tellinud siis oleks särgi kaenlaalused häirima hakanud, sellelgi särgil õrnalt vastu aga ei midagi häirivat.

5+ ;) Kui tellimus uuesti avatakse siis tellin kindlasti veel midagi.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

räppar eix ? pusa ei pea ja põlvedeni olema :D

Naljamehed ikka küll, tahate pilti kui see seljas mul? See toode ulatub pisut üle keskkoha,mitte põlvedeni, kummardun siis juba lühike. Ma ei taha et riided oleks maru täpsed ja ümber keha nagu liibukad. Mingit homo style ma ka ei taha, kus püksid jalga ei ulatu ja pusa on nabani. Mina ei mõista jälle seda, miks te kõik siin laste mõõtudega riideid võtate? Suured täiskasvanud mehed kõik :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus