Hüppa postitusse

2013 riided, meened, trükised


Mikko

Soovitatud postitused

  • 2 nädalat hiljem...

Eix polegi üks õige eestlane siis. Muide, kes särgist ja pusast seekord ilma jäi, siis mul kumbagi 1tk pakkuda L suurusega. Särk aqua ja pusa lukuta must. Ise 190 pikk ja särk jäi natuke kitsaks ja pusa lühikeseks, seega pean omale uued tellima.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mis,kas kõigile särgid väikseks jäänud nüüd ve :) Vaatasin kohe, et suured põkid siin tellivad S ja M suurusi, kui mina väiksemõõduline  võtan xl ja igaksjuhuks xxl :) Hetkel võtsin kapist ühe XXLarge t-särgi, mis ei anna peale esimest pesu ilmselt L mõõtu ka välja.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mis,kas kõigile särgid väikseks jäänud nüüd ve :) Vaatasin kohe, et suured põkid siin tellivad S ja M suurusi, kui mina väiksemõõduline  võtan xl ja igaksjuhuks xxl :) Hetkel võtsin kapist ühe XXLarge t-särgi, mis ei anna peale esimest pesu ilmselt L mõõtu ka välja.

Vb "põkid" tellisid oma naistele ka särgi.

Särk nagunii UNISEX

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Asi ei ole niivõrd särgis, kui kehakujus. Näiteks mina olen pikem ja kaal suurem, kui Margol ja võtsin M-suuruses särgi ja Margo L-suuruse - minul särk seljas väga priima aga Margol enda oma natu lühike (tema jaoks). Margo L oli ka minu seljas OK. Nii et igaüks võib veel üllatuda. Sirgete õlgadega tüüpidel võib teistsugune see seljas olla.

 

Naljakas, et mitmed ootasid täna kokkutulekul jagamist, kuid särkide järgi tuli ainult kaks inimest  :blink:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Terv, särgid käes, nagu arvata oli siis minu suurusest paar numbrit suurem on seljas hea. Peale pesu tahaks ka ju selga tõmmata veel :)

seega saadaval 3 särki suuruses xl, 2 musta ja üks sinine. Üks neist läheb Margole.

Pusasi saab veel tellida? Kui saab, siis minult saadaval 2 pusa xxl suurusega, uskumatu, aga ma ei tunne selles ennast vabalt ja võiks suurem olla..

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Väga ilus särk, tellisin helesinise L suuruse.

Alguses tundus mega suur kuidagi aga selga pannes väga okei.

Oleks S suuruse tellinud siis oleks särgi kaenlaalused häirima hakanud, sellelgi särgil õrnalt vastu aga ei midagi häirivat.

 

5+ ;) Kui tellimus uuesti avatakse siis tellin kindlasti veel midagi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

räppar eix ? pusa ei pea ja põlvedeni olema :D

Naljamehed ikka küll, tahate pilti kui see seljas mul? See toode ulatub pisut üle keskkoha,mitte põlvedeni, kummardun siis juba lühike. Ma ei taha et riided oleks maru täpsed ja ümber keha nagu liibukad. Mingit homo style ma ka ei taha, kus püksid jalga ei ulatu ja pusa on nabani. Mina ei mõista jälle seda, miks te kõik siin laste mõõtudega riideid võtate? Suured täiskasvanud mehed kõik :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus