Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
Nokkloom

M. ketaspiduritega õõtsad. müüdud, lukku

Soovitatud postitused

Krt, kus kõik varuosakunnid olid, kui rahavahetus oli - ajab juba vaikselt närvi. Alati, kui keegi tegeleb varuosade müügiga, siis ütleb ta sellise hinna, mida oleks võinud kroonides küsida.
Mismõttes ei liigu alla 100? Ise ostsin ka endale 25 eest komplekti, mis sisaldas ka pooltelgi. Tuleb lihtsalt valida, kelle käest osta. Muidugi kui asjaga on kiire, siis võib suuremat hinda küsida, aga lolliks pole ka mõtet minna.

Väike meeldetuletus:
1 EUR=15,6466EEK

Õõtsade hind siin teemas: 20EUR=313EEK. Päris odav, aga kui tahad kiirelt kaubast lahti saada, siis väga mõistlik. 100EUR=1564,66EEK. Kuul pähe, kui selle hinna eest keegi ostab. Kui varuosakunnid väidavad, et elu ongi kallimaks läinud, siis kahjuks valetate. Romude hinnad ei ole 15 korda kõrgemaks läinud, pigem 2 korda odavamaks selle paari aastaga. Nii et õppige teisendama. Viimasel ajal on mitu juhust olnud, kus olen varuosaärika pakutud asjad saanud sama hinnaga või isegi odavamalt UM-ist, mistõttu olen pidanud lihtsalt kauem ootama. Samas kui olen autosid varuosakunnidele või autolammutustele pakkunud, siis pakutakse naeruväärset hinda - ärimees peab ära elama. Lihtsam alati paar müüdavat detaili küljest keerata ja metalli viia.

Lauri, see jutt ei käi absoluutselt sinu kohta, kuna pole sinuga mingit äri ajanud, lihtsalt sinu postitus tuletas asja meelde.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sorry Margo, pean tunnistama, et seda biiti sa küll ei jaga, see jutt on ikka väga möödajutt sul siin. Rondid on palju kallimaks läinud ja sellised, kust midagi võtta on, ei liigu enam, eriti normaalse hinnaga. Mina pole enam kaua aega viitsinu kusagilt midagi otsida ja osta, sest vanaraua eest tahetakse lihtsalt väga palju raha, aga võtta pole sealt miskit.

Kui sa oled tähele pannud, siis kõik hinnad nii poes kui kasutatud kaubal on numbriliselt juba pea sellised nagu olid krooniajal. Üleüldse pole mõtet seda krooni ja euro jura ajada.

Romude hinnad on kindlasti 5x kallimaks läinud, mitte odavamaks, igasugusu raipeid ostetakse ja müüakse 1500-2500 euroga, järelikult on ju kallimaks läinud, kui ostud-müügid toimuvad??

KUUL PÄHE siis paljudele inimestele, sest just sellise hinnaga (100e) olen ka mina kõik ketastega sillad müünud ja enam ma ei müü komplektsena neid, sest osadena saab kiiremini lahti ja mõne sendi rohkem isegi.

Mis puudutab antud õõtsasi, siis pole siin seisukorra tõestuseks ühtegi pilti, võibolla olid täiesti roostes, mädanenud plekkidega jne. Üleüldse kõnealused pre facelifti väiksema laagriga õõtsad ei oma sellist väärtust, nagu facelifti õõtsad.

Iga varuosa hinnal on põhjus, miks hind on kõrge jne, niimoodi üldistavalt krooni ja euro juttu ajades tasuta saada lootes ei jõua te küll kuhugi. Proovige ja veenduge ise.

Tavaline asi siin foorumis, ostetakse kusagilt paar euri odavamalt poolpidune jupp või kontrollimata detail selleasemel ,et pisut kallimalt korralik kraam osta. Pärast on foorumis 10 küsimust ja mitu kõnet mulle kuidas seda korda saada jne.

Tegin paar päeva tagasi päringu diisli ATM kasti kohta, tuli üks pakkumine pärnu lammarist hinnaga 250€ Normaalne? Ei usu, kuna sellisele asjale leiaks eestis vast 5 huvilist ja vaevalt keegi tahab osta 25a vana auto atm kasti sellise hinnaga (mis on näiteks väga paljude inimeste kuu töötasu)

Ketastega sillale on paraku suur hulk huvilisi, kui saadavuse ja nõudluse suhe on pannud paika hinna 100e, selle eest ostetakse, siis ei ole siin ju midagi korrast ära.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

20 tundus norm. olid ju roostes käkid, kaitseplekid ussitanud ja laagrid arvatavasti pekkis.

pealegi arvasin et aled on kõigile meeltmööda,ostja ju otsustab...... või sain valesti aru

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus