Hüppa postitusse

Uued klubiriided


ranzzz

Soovitatud postitused

Tere

Tekkis küsimus, kas uutele riietele oleks soovi.Läheks siis suvele vastu uute riietega?

Seekordne kujundus on tagasihoidlik, toodeteks on t-särgid ja pusad. Lisaks fliisi varjant

 

Ennem kui saaks käiku lasta hinnapäring on vaja teada,soovijate arvu ja milliseid tooteid keegi soovib :)

 

Selline on siis kujundus, tekst jääb seljale ja bmw embleem paremale poole varrukale:

post-467-0-82436900-1358875918_thumb.jpg

 

Seekord on üks kindel kujundus :)

 

http://www.shirt24.ee/  - siit tuleks siis tootevalik ja tegemine.. Seekord ei tee enam Fifaas :)

 

Andke aga kõva häälega teada,kes on kindlad soovijad ja millised tooted oleksid enamusele sobilikud :)

Tänud: Laura ja Ranno

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Laura ; Ma just see kord mõtlesin,et jätan klubilogo välja aga kui tuleb ikkagi enamuse soov saada klubi logo ka siis loomulikult lasen selle ka peale panna..

hea oleks kui paneksid ka nt oma pusa ja t-särkide eelistuse kirja, siis saan ülevaate mis tooted osutuvad kõige populaarsemateks :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hetkel huvitaks selline pusa "North pika lukuga fliis" Kapuutsidega mul meeletult palju  tahax nüüd ilma.

Kas see 20euri pusa hind kasvad või hulgitellimusega võib ka alla minna ?

 

edit: ja klubi logo võiks ka olla ees. aga väike, mingi 5x5 max suuruses.

Muudetud , muutis Leks
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Hetkel huvitaks selline pusa "North pika lukuga fliis" Kapuutsidega mul meeletult palju  tahax nüüd ilma.

Kas see 20euri pusa hind kasvad või hulgitellimusega võib ka alla minna ?

 

Hetkel ei oska seda öelda kas kahaneb. Kui juhtub, niiet on rohkem soovijaid sellele fliisile siis vast saan isegi miskit ära rääkida seal.

Aga kasvamise poole pealt, oskan seda öelda, et tuleb juurde trüki raha ja võibolla ka programmeerimise summa..  Teen kõik selleks,et summad jääksid normaalsuse piiridesse :)

 

 

Laura : Selge, hakkan siis seda klubi logo nikerdama :)

Muudetud , muutis ranzzz
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Naine: dream-(umarkaelusega-pikkade-varrukatega-sark) valge M 1tk

Laps: Regent Kids(Tavaline t-särk) 4a Valge 1tk

Mees: Player Polo särk valge M 1tk

          Regent tavaline T-särk M Must 1tk

          Story kapuutsiga vabaaja jakk L Must 1 tk

 

Mulle meeldiks suur logo seljale aga tuleb kuhu tuleb.

Muudetud , muutis m20b20
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Oleneb.. Leian, et need t-särgid mis viimati tehtud on ju siiani okey? ja samuti ju osadele pusadele sai trüki ette tehtud, kuidas nendega lood on?

Loomulikult näeks tikand vast ilusam välja aga seekord olen palju palju tööd teinud selleks,et valgeid ääri asjadele ei jääks.

Miks sai see firma valitud,kuna sellel on paremuselt teine toote valik ja trükile mitut eri varjanti.

Kahjuks tõesti seekord enam Fifaaga närve kulutada ei taha :(

 

Sellepärast see teemagi,et vaadata ja arutada, kas on üldse mõtet.. Esimene hinnapäring on mul saadetud koos küsimustega,eks näha ole mis vastavad

(Laura)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina näiteks saaksin uurida palju võib tikand maksma minna seal kontoris, kus mina nahatan oma asju. Aga neil pole riide valikut. Kui nüüd teha sellise asja, et ostame näiteks vajalikud riided ühes kohas hea hinnaga ära, ja saadame neid teisse kohta tikkimisse. Vb olla tuleb odavam välja. Kuid aga pisut keerulisem.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ega ta väga odavam ei tuleks.. sest kui tellida mõlemad asjad ühest firmast saan ma ära rääkida allahindluse riietele..

Kui aga hakata tegema kahe firmaga siis ongis ee ajakulu on tunduvalt suurem ja hnnad jääksid suht samaks, sest kuna tegu on nn eriliste särkidega siis meie logosid,tekste neil arvutis pole, ehk siis peab hakkama programmeerimis tasu maksma. Mis on asja juures kõige kallim :(

Aga ma uurin täna sellest teisest firmast,mis tikandeid teeb , vähe täpsemalt kuidas ja mis moodi :) Kindlasti annan sellest teada

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Paneks ka ennast listi;

 

Story vabaajajakk

Navy

XXL (kui on väikse eruooplase XL)

 

Mix (kahevärviline särk)

Must/valge

XL

 

Regent Kids

Royal sinine

4a.

 

 

Eriti äss oleks kui klubilogo õlale saaks  :P

Aga eks ta tuleb nagu tuleb...

Millal maksta tuleb ?

 

Are

Muudetud , muutis Metalheart
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Paneks ka ennast listi;

 

Story vabaajajakk

Navy

XXL (kui on väikse eruooplase XL)

 

Mix (kahevärviline särk)

Must/valge

XL

 

Regent Kids

Royal sinine

4a.

 

 

Eriti äss oleks kui klubilogo õlale saaks  :P

Aga eks ta tuleb nagu tuleb...

Millal maksta tuleb ?

 

Are

Klubilogo tuleb vasakule rinnapeale :)

Maksmisega ootame natuke teen siin kahe firmaga läbirääkimisi :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus