Hüppa postitusse

2014. aasta kalender - ideed, ettepanekud, arvamused


Aigar

Soovitatud postitused

Mis mõttega ma neid pilte siia üldse panen kui neid hääletusele ei lasta. Panin üles 3 pilti millest üks ei sobinud sest oli püstine, Saan aru. Teine kasutaja paneb üles 8 pilti millest 8 läheb hääletusele, Milles point. Polegi mõtet neid pilte teha üles laadida, kui keegi kusagil arvab et need ei sobi ja need jälle sobivad. Marru ajab see asi.

Muudetud , muutis kruusmann
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mis mõttega ma neid pilte siia üldse panen kui neid hääletusele ei lasta. Panin üles 3 pilti millest üks ei sobinud sest oli püstine, Saan aru. Teine kasutaja paneb üles 8 pilti millest 8 läheb hääletusele, Milles point. Polegi mõtet neid pilte teha üles laadida, kui keegi kusagil arvab et need ei sobi ja need jälle sobivad. Marru ajab see asi.

Ammu ju asi selge,et vanad kalad on pildil ja nö.paadis.Need kes ei oma staatust vana kala või mode võivad ainult kalendri suure raha eest tellida.

 Teemast küll mööda,aga sarnase kommentaari eest saavad lihtliikmed nagu mina hoiatusi.

Siiski tuleb kokku hoida :baby:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mis teema sellega on et inimeste nägusid piltidel olla ei või. Piltide lisamisel ei olnud sellest mingit juttu või on mul midagi arusaamatuks jäänud. Üldse paljud pildid mis üles laetud ei osale Hääletusel?

 

Otsest reeglit polnud, et inimesi ja teisi automarke pildil olla ei tohi. Selguse huvides sai aga selline otsus tehtud, sest tegemist on ikkagi BMW E30 teemalise kalendriga. Vaadates ka teiste autoklubide kalendreid, siis pööratakse sellele samuti rõhku. Selle üle võib vaielda, kuid pean sellist otsust mõistlikuks.

 

 

+1

 

Sama küsimus, ma oleks siis välja lõiganud või muu pildi pannud. 

 

Reeglid peaks olema algul paigas ja ka neid järgima

 

Pildi lõikamine oleks teinud selle kvaliteedi palju halvemaks.

Reeglitest oli paigas pildi kvaliteedi ja landscape nõue. Siiski näen ma piltide hulgas mitmeid pilte, mis on pikuti ja pilte, millel originaali enam olemas pole.

 

 

No samamoodi võiks hääletuse üle pisut kisa teha. Minu arvamus on see, et kõigepealt kindlate soovijate list paika panna ja siis AINULT need inimesed hääletavad.

 

Hääletuse idee tuli eelmisest aastast. Minule jäi selgusetuks, kas hääletasid ainult tellijad, seega tegin sel aastal samamoodi. Samuti on kalendri ideede teema olnud avatud 20. jaanuarist, seega oleks hea olnud seda mõtet siin jupp aega tagasi näha.

 

 

Mis mõttega ma neid pilte siia üldse panen kui neid hääletusele ei lasta. Panin üles 3 pilti millest üks ei sobinud sest oli püstine, Saan aru. Teine kasutaja paneb üles 8 pilti millest 8 läheb hääletusele, Milles point. Polegi mõtet neid pilte teha üles laadida, kui keegi kusagil arvab et need ei sobi ja need jälle sobivad. Marru ajab see asi.

 

Täpsustan, et kahjuks oleks ainult üks sinu piltidest sobinud. Esimene oli ruudukujuline, teine portrait ja kolmas oleks sobinud.

 

 

Ammu ju asi selge,et vanad kalad on pildil ja nö.paadis.Need kes ei oma staatust vana kala või mode võivad ainult kalendri suure raha eest tellida.

 Teemast küll mööda,aga sarnase kommentaari eest saavad lihtliikmed nagu mina hoiatusi.

Siiski tuleb kokku hoida :baby:

 

Ma usun, et oma arvamuse avaldamise eest sind keegi hoiatama ei hakka. Ja pean ütlema, et tundub et olen hetkel üksi n-ö paadis, sest võtsin ma ise heas usus sel aastal kalendri tegemise oma peale ja püüan end jagada siin igapäevatöö ja foorumi vahel. Lisaks said need, kelle staatus pole "vana kala" või "mode" oma pilte lisada kalendripiltide teemasse ja nüüd ise need hääletuse kaudu välja valida. Hääletus on avalik ja hiljem saab igaüks näha ja arvutada, mis pildid kalendrisse pääsevad - modedel ja vanadel kaladel on samuti üks hääl nagu igal foorumikasutajal.

Hoiame kokku ja viriseme natuke vähem.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui kalendri näidet vaadata, siis on vägagi arusaadav, miks paljud pildid ei sobi kalendrisse, kujundada on lihtsalt raske. Ja kui ebasobivas formaadis pilte hakkata siiski mahutama kalendrisse, sisi ei tule see tulemus just kõige ilusam.

 

Aga kalendri selle näite kohta ütleks, et väga hea näide ja hea kui terve kalender järgmine aasta sellises kujunduses tuleks. Aga siis peaks olema kõik pildid, tehtud sellise arvestusega, et kuupäevad mahuksid pildi üles serva ära ja et oleks õhtul või öösel tehtud pildid, et kõik kuud oleks sarnase stiiliga. Aga see ainult minu arvamus.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No nalja ka ei tasu siin rubriigis teha :) Alati ikka iga auto esindatud ühe kuu. Hea kaameraga saab igasugusest peldikust häid pilte, auto (veljed) ei pea sellepärast ilusad olema.

Vaatan, et inimesed ei saa elementaarsetest asjadest aru , et oma pilti ju ei hääletatata ja samuti sama autot mitu korda. Tõesti siis tuleb ühe auto kalender? 60 foto hulgast 12 eri masina fotot peaks ikkka leidma.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ei hakanud küll detailselt igasugu hääli läbi sirvima, kuid kas tõesti on siin endale hääleandjaid?
Muide, mitte midagi pahaga, aga selle kalendriteema juures on mulle natuke üleliigsena tundunud, et ühest autost võib panna mitu pilti. Muidugi panin isegi 2 tükki, kuna on lubatud, ent mulle näib, et kui igaüks lisaks vaid ühe pildi, oleks hääletamine ja üldpilt kokkuvõttes arusaadavam. Samas maitse asi :) Katsub nüüd ise kah hääled teele läkitada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No nalja ka ei tasu siin rubriigis teha :) Alati ikka iga auto esindatud ühe kuu. Hea kaameraga saab igasugusest peldikust häid pilte, auto (veljed) ei pea sellepärast ilusad olema.

Vaatan, et inimesed ei saa elementaarsetest asjadest aru , et oma pilti ju ei hääletatata ja samuti sama autot mitu korda. Tõesti siis tuleb ühe auto kalender? 60 foto hulgast 12 eri masina fotot peaks ikkka leidma.

 

Ma saan nüüd normilt hate aga mis ikka. 

Vabandust tõesti, et võtsin aktiivselt osa kalendripildistamisest. Ei olnud see ju keelatud. Minu pärast ei pea ühtegi minu pilti panema.

Kes ütles, et tuleb ühe auto kalender? Kui ühest autost mitu pilti siis läheb ülesse kõige rohkem hääli saanud. Loogiline? Elementaarne võiks aga olla pildikvaliteet. Telefoniga tehtud pilte päris väljatrükkida ei kannata kui just ei ole 10x15 formaadis. Oleneb muidugi telefonist. Lisaks võiks pildid ikka olla natuke rohkem läbimõeldumad kui lihtsalt möödaminnes tehtud klõps koduõues. 

Väljatrükk tuleb a4 formaadis? 

 

Edu inimestele, kes viitsivad kalendriga vaeva näha!

Muudetud , muutis karlk
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eelnevatel aastatel oli vist isegi reegel, et iga kasutaja võib lisada kuni 3 pilti, kuid et pilte laekus vähe ja minu idee oli teha nn puhas kalender ainult autodest, siis sai valik veelgi kesisem, seega piltide lisamisel piirangut ei olnud.

 

Ärge palun olge karlk peale nüüd pahased, sest pildi kvaliteet, mida ta pakub, võiks kõigil üles laetud piltidel selline olla ja tulekski väga hea kalender.

 

Kuid et tulla vastu kõigile piltide saatjatele, siis lõpuks valitakse ikka igast autost ainult üks pilt. Ja et hääletajate punktid raisku ei läheks, siis palun kõigil hääletajatel oma postitust natukene muuta. Tegelikult oli hääletuse teemas esimeses postituses ka välja toodud, et igast autost saab kalendrisse ainult üks pilt, kuid kirjutasin selle natukene segaselt: "Soovitatav on igast autot valida üks pilt 12ne sekka ja et kõik ei juhtuks olema suvised." Pilt, kus on punane cabrio ja valge kupee, lähevad siiski kirja erinevate autodena võrreldes üksiku punasega.

 

Jah, see teema on kokkuvõttes tulnud natuke liiga segane, kuid tähtaeg kalendri trükkimiseks ei ole veel kukkunud, seega kõike saab veel täpsustada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Kahe (ja võib-olla kolmas ka) pildiga on kurvad lood kalendris natuke. Pildi suurus siis on väga väike ja autoril pole suuremat ka pakkuda. Hetkel kalendri trükkija vaatab üle ja annab teada, kas üldse on mõtekas lisada neid. Kahju natuke, sest pildid ise oleksid kalendris väga head.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus