Hüppa postitusse

2014. aasta kalender - ideed, ettepanekud, arvamused


Aigar

Soovitatud postitused

Samas sellisel juhul on need pildid juba kõigile pikka aega näha ja kalendris näha ei olegi enam huvitav.

Pilte võiks panna siiski iga kasutaja ainult ühe, et ei tekiks seda meeletut kogust, samuti segadusi hääletusel. Kui näiteks ühel kasutajal on 5 ilgelt ägedat pilti samast autost, siis ei pruugigi ta saada kalendrisse, kuna iga inimene saab ühe hääle anda ühele sama kasutaja pildile, siis on tõenäosus et lõpptulemusel näiteks 25 hääletajaga saab iga pilt 5 häält. Samas kui mõni kasutaja paneb oma autost ainult ühe pildi ja see saab hääli ainutl kohatäite pärast. See oli lihtsalt näide ja loodan et saate aru.

 

Mina pooldaks igatahes sellist varianti, et iga kasutaja paneb 1-2 pilti oma autost, hiljem kui ta saab koha kalendrisse, siis lisab veel pilte salongist, mootoriruumist jne. Ehk siis sama stiiliga nagu oli klassikaliste bemmide foorumi üleeelmise aasta kalender. Suurelt on põhipilt ja alla lisatud väiksemalt veel eraldi pilte.

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina pooldaks igatahes sellist varianti, et iga kasutaja paneb 1-2 pilti oma autost, hiljem kui ta saab koha kalendrisse, siis lisab veel pilte salongist, mootoriruumist jne. Ehk siis sama stiiliga nagu oli klassikaliste bemmide foorumi üleeelmise aasta kalender. Suurelt on põhipilt ja alla lisatud väiksemalt veel eraldi pilte.

 

Ma olen samuti toonud välja sama mõtte, et valik oleks nagu autopõhine, ühel kuul võiks olla vahelduseks esitlus ühest autost, väljast, seest, kapotialt ;) Siis vaataks nagu autoajakirja, kus ägedad E30ned sees ;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 7 kuud hiljem...

Ideid nagu putru, ma iga aasta teinud, poleks paha kui keegi teeks ise ka värskuse mõttes midagi.

Ma panen iga aasta sama põhja ja eriti ei viitsi/pole aega uut välja teha.

Eelmine aasta kodanik ilmus välja, tahet täis ja puha - proogrammid olemas jne aga siis ma liiga lootsin sellele, trükiks läks ja tähtaeg kukkumas oli panin ise öösse jälle,,,

Ideaalne oleks, kui oleks elukutseline kujundussõdur: kellel oleks vähe aega teha ka ületööd oma ajast v siis töö ajast.

Ma võin pdf-i võtta ja trükikotta sammuda, tabel ja kogus võib ka mo hoolde jääda.

Iga aasta olen suvilasse ka saanud kellegi kalendri: kes on kõva mees tahtma alguses aga kui ära teha siis on kõik püssiall....

 

Eixi idee on hea 

Iga mehe on sünnipäev võiks ju ka kalendris olla, kes tahab (tellija oma siis)

Statoili kampaania perioodid jne.

+ mõni ülbe reklaam võiks ju ka olla all ääres peenelt, majandus ju veits tõuseb, nagu vererõhk, äkki mõni ettevõtja aitab ka ....

 

Palju loota veel muidugi, seda PRIA toetust aga siiski.

 

 

Aili suru aga sõbrale/tarile peale, andku vinti ma teen koksi välja:)

 

A'L

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

klge aga see auto põhine asi polegi üldse nii paha idee ju... kui masinad välja valitud siis võiks keegi kel oskusi rohkem nendega kokku saada ning pildid teha head ja suured jne... ning siis valitud pildid kalendrisse... või minu poolest isegi nii et on erinevate külgede pealt ning jah näiteks salong või mootori pildike ka... nagu mitu pilti ühe pildi peal vms... 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere,

Saan pakkuda Teie klubile 2014a kalendrit.
 
Tootmine:
Kalendreid saab valida mitmes erinevas formaadis ja suuruses.
Köitmiseks saab valida kolme eri värvi spiraali (must, valge, hõbe)
Erinevatel kalendritele oleme valinud ka erinevad paberid ja paksused.
Kalendrid valmistame väga kvaliteetsete digitrükk paberitelga
 
 
Kujundus:
Kujunduse osa on väga paindlik ja põnev - nimelt saan pakkuda teile ise kujundamise võimalust (väga lihtsal viisil) või siis jääb kujundus minu teha teie soovituste järgi.
Kuupäevade osa saab valida kahe variandi vahel: ruudud koos numbridetag, ainult numbrid. Lisada saab pilte igale poole. Samuti on võimalus ära märkida tähtsanad klubi üritused, kuupäevad ja muud märkmed.
Võimalusel saab ka rohkem kuid kalendrisse mahutada (nt 2013 Oktoober - 2014 detsember.)
 
Kalendrite hind sõltub väga paljuski tellimise kuupäevast ja kalendrite kogusest.
Paljud klubid ja ettevõtted on meie töödega rahul ja on igaaastased kleindid.
Lisaks pakume ka muid erinevaid trükiseid (plakatid, flaierid, kleebised, raamatud, postrid, postkaardid, lõuendid, kapad,  visiitkaardid jne jne)
 
Vastan meeleldi erinevatele küsimustele.


Terv,
Siim
 
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Lisan veel juurde, et foto kvaliteedipärast ei ole mõtet muretseda. Kasutame Xerox 700i digitalpress-i (suuremad paberi tootjad kasutavad sama printerit paberi ja trüki näidiste puhul) Meie operatsiooni süsteem+ printer on baltikumis ainulaadne ja juhtival kohal.

Kui kalendrite tootmisega jõuame kokkuleppele, siis oleks soov need juba oktoobris töösse panna (detsembris võib asi liiga keeruliseks osutuda.)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui hind jääb samma klassi ja ei tule proffesionaali tasu, siis miks ka mitte  B)

 

Kusjuures hommikul oli juba Oktoober :P

 

Mis hinda pakud.

 

Formaat: B3

Paber: Silk 170-200g

Kaas : 270-300g kartong 

trükk: 4+0

Köide: Spiraalkamm metall

Riputusaas

Tiraaž: a'la 20tk on olnud tavaliselt 

 

A

Muudetud , muutis Metalheart
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Meil on Mikkoga juba mingid mõtted ja plaanid paigas. Ootan temalt materjali, millepõhjal teha näidis. Kui näidis sobib, siis teen pakkumise.
Hetkel on mõte siis teha selline nagu on olnud EBK kalendrid.

 

Muudetud , muutis leko
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Et sel aastal Metal kalendrit hea meelega ei teeks, otsustasin ise midagi tegema hakata.

Kalendri kujunduses domineerib igal lehel suur pilt, millele on kantud kuupäevad. Näidise panen üles lähipäevil.

Pildid, mis kalendrisse lähevad, valivad foorumikasutajad ning hea süsteem nende välja valimiseks oleks "Meeldib" nupu vajutamine postituse juures, milles pilt asub. Kui on mitu pilti, siis võiksite kommenteerida, vastasel juhul valin ise. Välja langevad pildid, mille originaal on alla 2000 px (hea oleks, kui reso on ikka üle 3000 px). Üritame teha kvaliteetset kalendrit.

Teeks veel sellise reegli, et ühe kasutaja pilte võib kalendrisse sattuda ka mitu??? Erand oleks, et pildil ei oleks üks ja sama sõiduk.

Ettepanekud oodatud!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Küsimus suurele ringile, kas keegi kalendrisse märkmeid ka teeb või ripub kodus see lihtsalt niisama vaatamiseks?

Küsin sellepärast, et idee oleks keskenduda rohkem pildile ja kuupäevad siis sinna sisse sulandada.

 

Väike väljalõige näitest oleks siin, mida silmas pean:

 

uus1.png

 

 

 

LISAGE VEEL PILDITEEMASSE OMA FOTOSID!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Seda hääletamist vaatab veel. Teeb ehk nii nagu eelnevad aastadki. Esialgu vaatasin, et nii oleks lihtsam aga sain juba piisavalt tagasisidet, et kui postituses mitu pilti, siis asi juba keerulisem.

Hetkel põhiprobleem rohkem, et keegi ei viitsi oma pilte lisada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

+1

 

Mis teema sellega on et inimeste nägusid piltidel olla ei või. Piltide lisamisel ei olnud sellest mingit juttu või on mul midagi arusaamatuks jäänud. Üldse paljud pildid mis üles laetud ei osale Hääletusel?

 

 

Sama küsimus, ma oleks siis välja lõiganud või muu pildi pannud. 

 

Reeglid peaks olema algul paigas ja ka neid järgima

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus