Hüppa postitusse
  • 0

316i 1993. T.Parem UKS ei avane?


Metalheart

Küsimus

Moro,

 

Äkki mõnel metsavennal on sama saatus olnud.

Nimelt kui padukülm järgi andis siis uks enam lingist ei avane, ei seest ega väljast.

Nupp mis on mõeldud lahti tõmbamiseks on nagu kinni kiilunud alumisse asendisse.

Solaariumi kutid ütlesid, et oota soojad ära või aja sooja garaazi ja su mured lahenevad, tegin seda ja midagist.

Leeklambiga pole proovinud relakat mul ei ole.

Tuttav günekoloog ka asja ette ei olnud nõus võtma.

Saab selle seest kuidagi lahti ja kellel seda persläbi varuosa on mis seal pepjuuhinisse on ennast seivinud?

 

316i 93a 11kuu ja farmer kerega (eestipoolne laht räägib teda touringuks, osad universaalseks) kesklukk, puldist jne.

Äkki keegi teab miskit aidata kui omal güneka dokke pole ja kitsastes kohtades käin vähe teisel eesmärgil...

 

Rahu

 

ps. Uks on musta värvi, kui seal võib mingisuguseid erinevusi olla.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 13 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Mul punast ja sinist värvi ustega ka jama olnud. Just samamoodi parem tagumine uks , kesklukk ei tee vahest lahti, eelmisel aastal juhtus seda ühe korra :)

Nupust peab ikka lahti tulema, pakun et sul keskluku mootor kinni jäänud.

Üldiselt need määrimised võivad suht ajutiste nähtustena aidata, kuna sinna on aastatega palju tolmu ja sodi kogunenud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Ei aita see nupust kakkumine ka, nagu rongi taga oleks kinni. Leeklamp pole peos veel särama löönud aga lahti ma kardan et ei tule siis ka. Kuidas uksepolstri maha saab kinnise suuga laulupeo puhul? Imelik on see, et teist värvi uksed annab avada aga minu must paneb lillat? Eba jopp vanade riistade vrk... On kellelgi avamise aimu kinnise uksega

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Ei kinni nagu Galojann Suurel-Saarel, tegin katse ja keerasin muskliga alla akna...

Arvasin, et meibi titade lukk pääl - 34 sain kunagi nii lahti kui titanupp pani segi veits mussoonsuvega...

Haarasin siis ühe muskulaarse ülajäsemega ühes hoovast (sise) ja teine jäi siis välis vemmale ja hõkkk - kingpoole sõpragi (muhv)

Kusjuures ega pole tegelt kainena süvenenudki kas E30 omab üldse jõmpsikate lukustus mehaanikat...

Aga see selleks, uks on lukus polster küljes ja vaevalt enam mingit muud lahendust on kui seksuaalselt relakaga läheneda - või siiski ???

 

pluss II aste soojapuhumismehanismilt hakkas haigelt vilistama mingit üli kõrget sagedust- kuna raadiut pole ja juhe on uuendamise autos siis käib eriti närvidele, heli nii kõrge sagedusega, et isegi lokkis karvad lähevad sirgu (mul on sirged juuksed kusjuures peas) seega see on ikka kõrge heli...

 

Pjlaa

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Mu ühel lammutatud e30 pre sedaanil oli parem tagumine uks kinni ja ei aidanud muu, kui võtsin polstri ära ja aitasin hoobasid näpitsatega kaasa. Hoovad olid seal kuidagi paindunud ja täpselt surnud seisus. Lukustus ise oli roostevaba ja õlitatud. Tegevus toimus suvel.

 

E30 polstrid suht lihtsakesed, peaks saama lõhkumata ära küll ka kinnise uksega.

Muudetud , muutis sillufromIV
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus