Hüppa postitusse

Suve lõpuks rullid kokku ja kruiisima 2010 2 Oktoober laup.


P2hkel

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 95
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Nii, koostasin oma nägemuse marsruudist. Algus ja lõpp on Ülemiste keskuse juures. Kaardil algus on roheline auto ja lõpp on sinine auto. Ütlen kohe ära miks ma ei valinud Peterburi mnt, Järvevana liikumiseks. Seal pole kellegile autosid näidata. Ümberringi on tehased ja mets. Kruiis minu nägemises on auto näitamine teistele, mitte tuim sõit. Suve alguses osa rahvast ei viitsinud liikuda kaua, seega kruiis tuli suht lüjike. Nüüd tahaks pikendada seda asja. Muidugi teeme peatusi Pirita teel selleks keerame ringi Pirita teel et mugavalt parkida. Peale peatust keerame jälle ringi ja jätkame teekonda.

Miks ma ei teinud marsuuti teispidi? Sellepärat et osad tulevad Laagri poolt ja liiguvad Ülemiste juurde Järvevana tee kaudu seega lihtsalt et 2 korda järjest mitte sõita ühte ja sama teed.

link kaardile http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&uid=5c4344ffb9bfdc74c1da927a96e0786e#tc3

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minu nägemus kruiisist, siis

http://kaart.otsing.delfi.ee/index.php?id=1&uid=c37fbcf22006ca77002a34f511ce3fb1#tc3

Ehk alguspunkt on Laagri maksimaket triobeti kardiraja eest, sealt edasi ülemistesse, kus võtame veel inimesi juurde. Sealt läbi linna pirtale, kus väike peatus ning pildistamine. Sealt edasi läbi pirta lasnamäele, läbi kanali tagasi kesklinna ning linnast, siis mööda paldiski mnt haaberstisse United Motorsi ette kus jällegist väike pildistamine ja viimane punkt siis on seal (Teeme seeaasta siis jälle väikese ühispilid nagu sai eelmine aasta tehtud. Räägib juttu jne. Pärast kruiisi, siis võib veel kuskile istuma minna ja avaldada muljeid kruiisi kohta ehk kuskile bubisse ja võtaks mõne õlle ning lobiseks veel. :P

Väikesed meenutused eelmisest aastast:

PA102925.jpg

PA102950.jpg

PA102951.jpg

PA103079.jpg

PA103159.jpg

Edit:

Üritan ka selleks aastaks lipu saada. 8)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus