Hüppa postitusse

K:kunas linnapeale läheb?->23.05 kell 20oo alecoq areena


crisp

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 69
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Teemas enim postitanud

Ütlen siis ära et mina ei jõua vist sinna,,,,, hakkan tagatulesid toonima.

Kaua te plaanite juttu puhuda vms.... eks helistan kellegile teist siis .... vaatab kas olete laiali juba läinud või liigute kusagil.....

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ment sattus sinna (laagris) ikka juhuslikult :?:

ei ei ment tuli alesse just veits aega peale seda kui sina minema olid läind

ja ikka kiirenduse pärast usun. seisime tee lõpus kui mendid tulid ja hakkasid kohe plõksima "mis seisate siin ahh" :lol: arvasid vast et me olime just kiirendamise lõpetand mida me tegelt ju ei teind :roll: :twisted:

minemasõites vaatasin et kõik kõrvaltänavad olid neid täis.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

üritus oli norm aga probleem ikkagi selles ,et liiga vähe osavõtjaid! eriti e30-netega. kõige rohkem pakkus nalja see, kui liikusime laagri poole ja iga valgusfoori tagant hakati kiirendama, kõik teised olid 2,5-stega ja mina üritasin oma 2,0-iga neil kannul püsida. Reno sõitis natuke aega mu kannul kuni märkas, et mingi tigu ees veereb ja tegi väikse vajutuse ja olingi jälle kõigist maas :lol: . Tossikesel vedas, et mõlemad autod veel terveks jäid :?: (ühe oleks peaaegu kortsu saanud :lol: )

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

üritus oli norm aga probleem ikkagi selles ,et liiga vähe osavõtjaid! eriti e30-netega. kõige rohkem pakkus nalja see, kui liikusime laagri poole ja iga valgusfoori tagant hakati kiirendama, kõik teised olid 2,5-stega ja mina üritasin oma 2,0-iga neil kannul püsida. Reno sõitis natuke aega mu kannul kuni märkas, et mingi tigu ees veereb ja tegi väikse vajutuse ja olingi jälle kõigist maas :lol: . Tossikesel vedas, et mõlemad autod veel terveks jäid :?: (ühe oleks peaaegu kortsu saanud :lol: )

krt jah B) anna veel sõbrale autot.... :roll: peale valgusfoori tagant kiirendamist oli järgmises punane ja sõber kes oli mu UUE Leedust toodud autoga on harjunud ABS-iga sõitma ja kui oli vaja ruttu pidama saada siis vajutas mõnuga ja nii ta siis crispi auto suunas sama hooga 10-15m edasi libiseski :lol: hea suitsupilv oli üleval ja eile ostetud kummid vist kandilised :lol: aga üritus mulle meeldis. saime sõbraga alles pool 4 koju :) ma olin siis esindatud 2 autoga.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ei ei ment tuli alesse just veits aega peale seda kui sina minema olid läind

ja ikka kiirenduse pärast usun. seisime tee lõpus kui mendid tulid ja hakkasid kohe plõksima "mis seisate siin ahh" :lol: arvasid vast et me olime just kiirendamise lõpetand mida me tegelt ju ei teind :roll: :twisted:

minemasõites vaatasin et kõik kõrvaltänavad olid neid täis.

krt, ma vaikselt kahtlustasingi seda. üritus oli muidu tore aga kruiis peaks veidi aeglasema kiirusega olema :roll:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus