Hüppa postitusse

K:kunas linnapeale läheb?->23.05 kell 20oo alecoq areena


crisp

Soovitatud postitused

Minule lõppes antus üritus suht ruttu :?: Kui sealt kogunemiskohast ära hakkasime minema siis jäin vist kolonnis viimaseks ja esimese foori all oli mul kohe punane tuli ja peale seda ei näinud enam ühtki e30 kerega autot. Niipalju siis rahulikust sõitmisest kolonnis :roll:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • Vastuseid 69
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Teemas enim postitanud

kui rahulikult sõita siis on kogu aeg fooris roheline tuli :lol: :roll: edaspidi tean...saab vblla rutem töölt koju :?: aga jah...peatusime ju kokkulepitud kuhas hawai expressi juures, et teisi järele oodata ja see koht kuhu läksime oli ka ju teada...ma ei mõista. oleks võinud laagris oodata kui seal veel ühtegi autot ei olnud või kui väga maha jäid siis ikkagi järele sinna tulla. olime seal tunnikese.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kui rahulikult sõita siis on kogu aeg fooris roheline tuli :lol: :roll: edaspidi tean...saab vblla rutem töölt koju :?: aga jah...peatusime ju kokkulepitud kuhas hawai expressi juures, et teisi järele oodata ja see koht kuhu läksime oli ka ju teada...ma ei mõista. oleks võinud laagris oodata kui seal veel ühtegi autot ei olnud või kui väga maha jäid siis ikkagi järele sinna tulla. olime seal tunnikese.

Seda, et vahepeal peatus on ma üldse ei kuulnudki ja kohanimest suht vähe kasu kuna linna ei tunne :wink: Ma oleks võinud ju kellegi tel. nr kah hankida, aga kui maha jäin siis tuju langes kohe ja ei viitsinud jamada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

rääkige kuida reno auto ka edasi astub :?:

mis täpsemalt tossikesel juhtunud oleks :?

võin ausalt öelda hetkel selle edasi astumise kohta, et olin õhtuks pääris tige. Kuna avastasime et lööb boost`i vaid 0,4bar, l(isaks ühtlasele sinisele suitsule mis vahelduva eduga tekkis) ja seega ka liikus väga s.....t. seega viisin auto koju garaazi kuna ta ei käitunud nii nagu peab :evil:

kokkuvõttes turbo tuleb pealt maha ja remonti, või vahetan üldse teise vastu.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

sorry for OT, aga oleks tore kui ürituste ning rullide kokkutulekute rubriigi all teemad nii ruttu lukku ei läheks ja ära ei kustutataks....tore oleks vahel pilte vaadata ja meenutada ning kasvõi mulje veel mingi paari kuu pärast möödunud üritusest kirjutada !!!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus