Hüppa postitusse

K:kunas linnapeale läheb?->23.05 kell 20oo alecoq areena


crisp

Soovitatud postitused

ilmad kenad. võiks äkki korrata seda liikumist mis eelmine kord oli? ma ikka vahest käin õhtuti linna peal ja üksi igav. ajaks mingi pundi kokku äkki? samas tegevus ei pea olema üldse autodega seotud olema minupoolest võib kasvõi rattaga sõitma minna vms...

avatud arvamustele

PS: moded ärge seekord pealkirjaga jamage palun

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • Vastuseid 69
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Teemas enim postitanud

aga teie kes te tahate tulla pakkuge välja siis ka kuupäevad millal võimalus oleks.

mina tuleks ikka kohale autosid vaatama, mis siis et e30 enam ei oma.

kuupäevast on suht ükskõik. praeguse seisuga olen igal ajal vaba.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Teisipäeval vast isegi jõuaks kah kohale (seda siis 328i'ga) aga kindlasti mitte varem kui 19.00 - teisipäeva hommikul läheb auto sumpsi tegemisse ja vaevalt et ta varem valmis saab...

PS! Kus kurat asub alecoq areena?

..ehk siis alecoqi jalkaväljak mis asub kristiines ( suhteliselt lähedal kristiine keskusele ainult teispool raudteed)

map5lm.th.gif

See suur punane ring peaks õige koht olema :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

..ehk siis alecoqi jalkaväljak mis asub kristiines ( suhteliselt lähedal kristiine keskusele ainult teispool raudteed)

map5lm.th.gif

See suur punane ring peaks õige koht olema :)

väike loll küsimus aga saaks keegi öelda mis tänavat pidi sinna parklasse saab :oops: ei viitsi seal tiirutada mööda raudteed ja otsida kust üle saaks.(pole kunagi käinud seal)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii siis ..... kell on 9.17 hommikul ja vihma sajab. Kas see vihm peaks mõjutama meie klubikokkutulekut ka või loodame et see jääb järgi. Juhul kui nüüd vihm õhtuks järgi ei jää kas peame mingi parkla hõivama?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

saame ikka...autodel katused ja kui sajab saame seal kokku ja otsime siis koos linnapeal tiirutades mingi katusealuse. ma juba leppisin sõbraga kokku ja tulen mõlema autoga mis mul linnas on.....rohkem masinaid. ärme ära küll jäta, mis see vihm ikka mehele teeb :?:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus