Hüppa postitusse
  • 0

Kroomliistude mustaks värvimine / mustade liistude taastamine.


Chulo

Küsimus

Tervist austatud foorumlased.

Kuna komplektset shadowline liistude sarja on suht raske leida, siis mõtlesin viimase ise teha. Nüüd seisan ma aga dilemma ees, mis värvi valida. Mis värvi nad siis lõpuks on? Matt? Poolmatt? Siidmatt?

Kui keegi teist on midagi sellist varem teinud, siis igasugune nõu ja abi on teretulnud.

Lugupidamisega,

Ülo

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 16 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Liistud võtan kõik maha ja lähevad sooda/liivapritsi alla.

Kupeele on vaja mustasid liistusid. Pikad katuseliistud on mul olemas, alumised ukse ja akna oma veel puudu, ning tagumise akna tagune ka puudu.

Kuna plaan on kroom liistud mustaks teha, siis võtaks ka kõik ülejäänud aknapiirkonda jäävad juba musta värvi olevad liistud maha ja värskendaks neidki veidi. Aga värv võiks võimalikult originaali lähedane olla. Ise mõtlen, et see siidmatt võib päris hea jääda.

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Ma värvisin uuesti üle. On ka võimalus neid säilinuna otsida, aga lihtne tegevus see vast neljaukselisel masinal. Ülevärvimisel pidi halb olema see, kui neid eelnevalt silikoonitatud on värskema ilme pärast. Seda ei pidanud hästi maha saama, väidetavalt isegi matistamisega?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Selline spray olemas nende jaoks nagu kummiplast spray, aga selle jaoks on vaja leida keegi, kes neid eestisse ostab.

Aga sellegi poolest saab selle spray purgiga  kogu kuppatuse mustaks ja jääb ilusam ka, kui juba vanad ja pleekinud liistud :D

Muudetud , muutis Magnus
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Mina ostsin automaailmast siidmati värvi, mida olen juba ühe E46 liistu peal proovinud. Päris ilus jäi.

Võtan rullika liistud kõik maha ja lasen soodapritsiga üle ja siis tõmban paar kihti seda värvi peale. Mõtlesin küll, et mõistlik oleks ehk mingi krunt ka alla lasta, aga ei tea kas ongi vaja.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus