Hüppa postitusse

M: 324TD Touring 89a 750.-


Lauri1

Soovitatud postitused

kas masin on üldse arvel? kunagine omanik ütles,et tema võttis auto arvelt maha,ei suudetud ringi teha võid midagi.

Paistab,et kõik korralikud masinad kistakse ikka ribadeks ja head asjad rändavad eixi kätte.kahju,et ei osata masina komplektsust hinnata.

ja kui mõni teeb oma masinal mootori vahtust,siis on mõnel siin häda,et miks originaali ei hoia.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas mina kakkusin selle ribadeks? Kui mulle pakutakse, siis ostan. Pealegi ostan neid asju selliste hindadega, millistega teie enamus siin foorumis ei ostaks tervet autotki. Sisu praktiliselt perses, saan mõne asja ja kui nägid, siis pakkusin seda tagasi , mida head ma sealt sain ei tea??

Autost rääkides, siis tol korral, mil ma sisu välja rookisin, oli selle auto seisukord selline, et ma poleks seda juppideks isegi võtnud omale, mis korralikust masinast sa räägid?

Vahe on ikka suur, kas kakkuda mingi raibe ribadeks, et teised saaksid kasu või rikkuda 20-25a säilinud tehasepill ära oma üüratute jõusoovide pärast.

Mõttetu möla ikka.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus