Hüppa postitusse

E30, FL kerest haagis. MüüA poolik käkk


Leks

Soovitatud postitused

Tere klubilised,

 

Selline plaan oli mul suht ammu. Kogu aeg see mõte lükkus edasi erinevatel põhjustel, kuni siis selle suveni, millal lihtsalt võtsin end kokku ja tegin esimese sammu. Keretükki eest tänud Siimule, kellega ühel vihmasel juulikuu päeval rüüstasime ja saagisime pooleks ühe e30 kupee mädanenud kere.

Lootust saada korraliku tüki minul polnud, kuna need lähevad nagu soojad saiad müügi teemades ja ausalt öeldes, ei raatsinud mina maksta mingit kopsakat summat metalli tükki eest.

Kuna vaba ajaga on suvel tuuga, siis käin ehitamas mõned tunnid õhtuti, peale maja ehitamist, tool käimisest jne. Alustasin põhja korrastamisest. Eelmine omanik/parandaja on teinud keretöid, kus värskelt keevitatud haljas metallile on pandud kummi mastiks peale ja see asi on ajaga roostetama hakkanud. Võtsin traatharja ja tuimalt lasin kõik kahtlased kohad rellakaga üle. Tulemusi näeb piltdel... Kuna tegemist on dekoratiivse esemega, siis põhjalikud keretööd jäävad ära, muidugi suuremad augud praod saavad kinni keevitatud.

Paralleelselt võtsin ette taga silla, ehk siis samuti lasin traadiga üle ja vanad puksid viskasin minema. Varsti läheb sild värvi alla.

Tänaseks (31.07.12) kõik kahtlased kohad kinni keevitatud, happekrunt ja emall värv peale värvitud ja alustasin põhja pahteldamisega saeel, kus seda vaja on ;)

Aeg ajalt hakkan siia lisama pilte ja juttu. Seni kaua jõudu ja jaksu mulle :D

 

 

 

WP_000522-vi.jpg

WP_000523-vi.jpg

WP_000524-vi.jpg

WP_000525-vi.jpg

WP_000526-vi.jpg

WP_000527-vi.jpg

 

Üleliigne metall J

 

WP_000528-vi.jpg

WP_000529-vi.jpg

WP_000530-vi.jpg

WP_000531-vi.jpg

WP_000532-vi.jpg

WP_000542-vi.jpg

WP_000543-vi.jpg

 

Selline olin mina peale 4 tundi puhastamist J Õde astus sisse, sai kreepsud ja tegi pilti :D

 

WP_000545-vi.jpg

 

WP_000546-vi.jpg

WP_000552-vi.jpg

Muudetud , muutis Leks
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Paned kärule kärukonksu ka taha :D:?:

hea mõte :D

Käru idee omalgi ammu meeles mõlkunud, eks seda ole paljudel :)

Kas summuti imitatsioon ka tuleb :)

Hakkad seda haagist hiljem välja ka rentima? Klubilistele -100% alega :D

Summutit ideaalis tahaks küll külge saada =) Penapaagi luuk tuleb kindlalt.

Aga Eix, kunagi hiljem pean sinu käest vist seda teiseldava kärukonksu komplekti laenama, et selle järgi teha õige kõrgusega tiisli. Ole hea, ära seda külge kruvi praegu kuskile, palun.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jõudu tarvis. Ega jah, neid pilte olen juba 1000 korda näind ja uurinud.

Täna sai veedetud mõned minutid oma roostekäki juures ning keevitatud ja värvitud kohad sai mastiksiga üle käidud. Mastiksina kasutan veneaja möksi, mis täidab täpselt neid nõudeid, mida vaja. Purgi leidsin isa varudest ))

WP_000561-vi.jpg

WP_000562-vi.jpg

Muudetud , muutis Leks
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Täpselt nagu paljudel teistel on minulgi selline plaan peast läbi käinud, aga kuna ma vaheta(si)n autosid tihedamini kui sokke, siis alustamata on projektike siiani. Au ja kiitus Sulle igatahes selle töö ettevõtmise eest! Tahaks ise ka kunagi niikaugele jõuda...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi Touringust pole käru teinud kuskil ?

Sellisel juhul oleks tegu kinnise panipaigaga, kuhu asju toppida, ilma et need märjaks/tolmuseks saaks..

Huvitav ettevõtmine, kas just mõttekas :D aga äärmiselt lahe ikkagi kui valmis on.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Lihtsalt infoks, et kui kasutada mingi tuntud keretootja veermikku ja šassiid, siis peaks olema üsna lihtne seda arvele võtta. Muul juhul teostatakse inspektsioon ja hulgim paberimäärimist, mis on kindlasti ka kulukas.

kas bmw oma veermik pole piisavalt tuntud ? ise tahan ikka auto omad sillad külge jätta.

Kas keegi Touringust pole käru teinud kuskil ?

Sellisel juhul oleks tegu kinnise panipaigaga, kuhu asju toppida, ilma et need märjaks/tolmuseks saaks..

Huvitav ettevõtmine, kas just mõttekas :D aga äärmiselt lahe ikkagi kui valmis on.

ikka on tehtud. google peaks aitama.

10int_bmwtreff_eichfeld_049.JPG

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tänase vihmase ilma tõttu sai jälle põgenetud paariks tunniks garaazi ja ette sai võetud vist kõige vastikum töö - tagasilla pukside vahetus. Suure vihaga tagusin mõned meislid ja kruvikad tala ja puksi vahele, ja edasi pildid räägivad minu eest.

Minu puhul need puksid olid no nii kinni roostetanud...

WP_000568-vi.jpg

WP_000569-vi.jpg

WP_000570-vi.jpg

WP_000571-vi.jpg

WP_000572-vi.jpg

WP_000573-vi.jpg

WP_000574-vi.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...

Millest see nn esisein tuleb ?

Tsakk Norrise vanaema auto tagaseinaplastikust?

Kuskil hoorumis nägin ja lugesin miskise Ford Mäveriku oma pidi olema timm võis ka Ford Hakelberi Finn olla ei mäleta - olin võtnud kui lugesin...

Klaasikiust saab ju kaane peale vormida mõni jäpe, kellel on see mätsimine käpas, miskid amordikud ka külge ja pabahh kus noobel asi.

Tuuringu puhul oleks õllekasti auk vähemalt sees ja ei peaks üle kõhu tõstma aga no noor mees nagu metsapull tal veel jõudu küll...

Edu ja pikka iga, tahaks näha ka lõpuks kui valmis.

Rent oleks nagu käru raha tagasi saamine samas, ainult E30 liikmele ja E30 taha:)

Ma isegi annaks sulli nats kui miskit suurt kineskoop telekat või ema põtra vaja vedada....

Oleg

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Eile ja täna üle pikaaja sai tegeletud selle kerega. Lõpuks sai tagasild külge krutitud, rattad alla pandud ja rataste peale lükatud. Nagu näha ja mida oli arvata kõrgus on mega. Selline ei kõlba kuskile ja seega tuleb hakata otsima madalaid vedrusi. Praegu puudu ja on riulis amordid ja stabika puksid.

WP_000625-vi.jpg

WP_000626-vi.jpg

WP_000629-vi.jpg

WP_000628-vi.jpg

WP_000630-vi.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus