Hüppa postitusse
  • 0

K: 323


jaan320i

Küsimus

selilne küsimus siis foorumirahvale, et kas mõni 323-e omanik viitsiks minu juurde männikule korra sõita oma autoga? tahaks lihtsalt vaadata mis moodi kapoti all asjad paiknema peaksid.



jään ootama vastuseid või kõnesid 323-e omanikelt


nr 56898687

Muudetud , muutis jaan320i
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 11 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Ints, sul on ju 320 :)

Oli,nüüd 323

Kusjuures vanem 323 (105 kW?) on vaakumisüsteemi poolest identne 92 kW 320-ga. E21 foorumis seltsimehed on pidevalt M20B20 mootoriga hädas aga ei midagi keerulist,hakkan vaikselt asja selgeks saama. Vähemalt oma mootori olen enam-vähem jooksma saanud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Mis mõttes oli? Vahetasid autot vahepeal? See masin on elu lõpuni 320, mootori vahetus ei muuda mudelit ju. Ei tee su tööd maha, aga Jaan otsib ilmselt originaali vaadet, kus kõik on täpselt paigas, ma ei usu ,et sul kõik seal on nii sätitud, nagu tehases?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Mis mõttes oli? Vahetasid autot vahepeal? See masin on elu lõpuni 320, mootori vahetus ei muuda mudelit ju. Ei tee su tööd maha, aga Jaan otsib ilmselt originaali vaadet, kus kõik on täpselt paigas, ma ei usu ,et sul kõik seal on nii sätitud, nagu tehases?

Eix, Sina tead kõiki foorumikasutajaid ja nende autosid peast. Palun kirjuta siia vähemalt kahe kasutaja nimed kellel on tehasest 323 , tahan ka ise oma auto kapotialust võrrelda.

Jaan,kui Bauriga linna satun ,võtan ühendust.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

teema jällegi aktiivne...mõtlesin pikalt ja kaalusin oma rahaliste seisude üle, ning otsustasin lõppude lõpuks auto sõitma ja korrilkult kokku panna!

seega toredad ja abivalmis foorumlased, kui teil kellegi oleks aega korraks mõni päev männikult l'bi põigata ja minu auto kõrval oma auto kapoti avama siis oleksin väga tänulik!

 

 

JR

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus