Hüppa postitusse
  • 0

typ188 simmerlingid


sass

Küsimus

vaja oleks siis leida typ 188 tiffrile 2x 44/67 ja üks 45/75 mõõdus simmerid,olen käinud hüdroscandis,fixsuses ja teistes auto poodides ja helistanud paari tihendi poodi ja tulemus praktiliselt null tallinna piirkonnas.'

kui isegi mõõtu on siis ei sobi oma spetsiifika tõttu ning ei pruugi kesta tiffri küljes...

united motors siis ainuke varjant?

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 4 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

forssis enamasti koha peal...

jap nii ta on,kardaani poolne simmer 13,93+km ja ainult a osa,ning pooltelje poolsed 3.83+km tk

asjad purgis minujaoks ,enne pidi ikka kõik valed kohad läbikäima :P

muide,keegi 13,93+km ei raatsi kardaani poolse simmeri eest välja käija on mul üks nissani sobivas mõõdus simmer üle 5 euriga

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 0

Üldiselt on väga hea tihendite valik Laagri- ja tihendikeskuses Laki 17. Ebastandardsed mõõdud enamasti saadaval mõnepäevase tellimisajaga. Teinekord olen ka Optitransi (Vana-Narva mnt) poole pöördunud.

Natuke harimiseks ka, et eesti keeles ei eksisteeri sellist asja nagu simmerling. See on valesti ja valjusti kirjutatud, kahjuks kasutusel ka mõningates maarjamaa kauplustes.

Eesti keeles on tegemist kaelustihendiga (nii vedruga kui vedruta), kasutatakse ka ingliskeelseid tuletusi nagu simmer-ring ja simmerring, harvem vene keelest tuletatud mugandusi.

Tegemist on tihenditüübiga mille töötas välja selline härrasmees nagu Walther Simmer. Tema järgi sai ka rõngakujuline tihend nime. Väljatöötaja (Simmer) + rõngas (ring) = simmer-ring

;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus